Lovemusic představí novou dámskou kolekci

 

Česká módní značka Lovemusic se na veletrhu STYL představí letos poprvé. Originální móda, módní doplňky i bižuterie značky Lovemusic vynikají svěžím, atraktivním designem, pečlivým zpracováním, kvalitními materiály a výrobou v České republice s vysokým podílem ruční práce. Na návrzích výrobků spolupracuje s mladými českými výtvarníky, například s MgA. Vendulou Chalánkovou nebo BcA. Jindřichem Janíčkem.

Lovemusic uvede dámskou kolekci jaro/léto 2014, se kterou se návštěvníci budou moci seznámit i během módních přehlídek. Kolekce propojuje jednoduché tvary a čisté střihy návrhářky Jany Krčmové s dramatickými potisky lesní zvěře, jejichž autorkou je Berta Zachrlová. Sukně, šaty a halenky jsou vyrobeny z přírodních materiálů bavlny a viskózy, které doplňuje poloprůsvitný šifon. Barevnost vychází z přírodních barev, se kterými kontrastuje korálově červená a mentolová barva. Jednotlivé modely kolekce jsou navrženy s důrazem na nositelnost, slušivost, kombinovatelnost a pohodlnost, přitom ale dávají vyniknout jedinečnému kouzlu své nositelky.

Kromě zcela nové dámské kolekce bude Lovemusic prezentovat své další výrobky, jejichž produkci se věnuje od roku 2008. Trička ze 100% předsrážené bavlny jsou potištěna jedinečnými grafickými návrhy, které s vtipem komentují aktuální společenské dění. Tašky, kabelky a nákupní tašky jsou ušity z kvalitních koženek a designové bavlny. Náušnice a další bižuterní šperky Lovemusic si získaly velkou oblibu mezi mladými dívkami i elegantními ženami v České republice i v zahraničí díky obrovské nabídce různých typů náušnic, hypoalergennosti, vtipu a kvalitnímu provedení. Širokou nabídku barevných, hravých i vintage style náušnic završují nerez ocelové šperky, které vynikají svým neotřelým designem i špičkovým opracováním. Dámy oceňují mimo jiné jejich snadnou kombinovatelnost s oblečením díky neutrální stříbrné barvě.

Kromě výroby vlastních produktů se společnost Lovemusic s.r.o. zabývá i zakázkovou výrobou merchandisu pro hudební kapely, obchodní i neziskové společnosti. Od roku 2010 pořádá trhy nezávislé módy Factory Fashion Market a Holešovice Fashion Market a významně se tak podílí na podpoře malého podnikání v oblasti módního průmyslu.

Stánek Lovemusic č.422 na veletrhu STYL najdete ve Fresh fashion zóně u vchodu do pavilonu P. Pro pohodlné objednávky můžete využít velkoobchodní přístup do eshopu http://lovemusic.cz/velkoobchod/

Datum: 10.8.2013 9:08:00