Luxusní značkové spodní prádlo českého výrobce Werso

 

Značka Werso® působí na trhu od roku 2004 a stala se synonymem kvality a výjimečného designu, zařadila se mezi významné TOP značky luxusního spodního prádla u nás i v zahraničí.


Značka Werso s majitelkou a zároveň návrhářkou Jiřinou Matoušovou uvádí na trh ročně několik nových kolekcí, kde najdete podprsenky, korzety, kalhotky, noční košilky ad.

K výrobě majitelka používá zejména luxusní francouzské krajky.  Modely jsou žádané zejména pro své špičkové materiály, perfektní dobře padnoucí střihy dle nejnovějších trendů a dokonalé zpracování. Velkou předností značky je rovněž velký rozsah vyráběných velikostí, obvody od 60 do 125 cm, košíčky od vel. A do M.

Pro své nádherné modely se Werso opakovaně stalo značkou spodního prádla českých andílků TOP SECRET, kde mezi stovkami luxusních modelů této značky, byla předvedena i DIAMANTOVÁ PODPRSENKA WERSO v hodnotě celých 60 milionů korun. Jedná se o nejdražší model předvedený jak u nás, tak i v celé Evropě.

Mimo jiné, je česká značka Werso pravidelným partnerem jedinečné přehlídky Bižuterního svazu Jablonec - Made in Jablonec, kde spolupracuje s předními českými šperkaři jako je Granát Turnov a Preciosa Jablonec. Obléká soutěže Miss u nás i v zahraničí.

Celou nabídku si můžete prohlédnout na www.werso.cz, nebo přímo v podnikové prodejně v Nádražní ulici v Turnově.

Návštěvníci veletrhu Styl mohou vidět novinky a další modely jak na mole, tak si je přímo prohlédnout ve stánku firmy Werso v pavilonu P.