MARCO TOZZI – módní sportovní směr je i nadále v kurzu


Nová inovativní kolekce, módní barvy, propracovaných finiš na krokomateriálech a silnější sportovní podešve. To je ve zkratce popis kolekce Marco Tozzi na podzim/zimu 2020.

Módní sportovní směr kolekce je i nadále u Marco Tozzi v kurzu. Nový vzhled tenisek vyrobených ze zajímavých kombinací materiálů a barev na propracovaných podešvích jsou její důležitou součástí. Dále se u značky Marco Tozzi klade velký důraz na ochranu životního prostředí a udržitelnost. Z tohoto důvodu vznikla nová inovativní kolekce zvyšující atraktivitu u zákazníků a opisující nejnovější trendy v oblasti obouvání:

  • MARCO TOZZI Earth Edition – tato veganská a módní kolekce obuvi je vytvořena z recyklovaných a udržitelnějších materiálů. Od tenisek vyrobených z recyklovaného polyesteru (např. PET lahví) až po zimní Tex boty, kde si vybere své opravdu každý zákazník.
  • MARCO TOZZI Balance – tato inovativní produktová řada nabízí optimální kombinaci módy, sportovnosti a pohodlí se svými zvláště měkkými materiály a inovativními technologiemi.
  • MARCO TOZZI Merino – tato kolekce ze 100% merino vlny je super lehká, měkká a teplotně regulující. Zahrnuje módní tenisky s vyjmutelnou stélkou.