Metráž a galanterie na STYLu

 

Na veletrhu STYL bude opět několik firem s metrovým textilem a galanterií. Vystavuje zde například slovenská firma Floraprint zabývající se digitálním potiskem metráže na přání zákazníků. Tento potisk umožnuje vyrábět neomezené množství barev, odstínů a jejich kombinací. Díky inovativní technologii, dokáží ve Floraprintu zpracovat i malé objednávky s minimálním odběrem pouze 5 metrů z jednoho druhu látky. V nabídce mají široký výběr bavlněných, směsových, ale i polyesterových materiálů.

Další společností, která je schopná nabídnout širokou škálu služeb od tkaní štítků, emblémů, šerp, vyšívání, sítotisku, transferového a sublimačního tisku a dalšího, je polská firma Midar působící na trhu přes 25 let. K výrobě používají příze velmi vysoké kvality a v široké barevné škále. Společnost disponuje také vlastním designérským studiem. Midar je rovněž výhradním polským distributorem inovativních technologií určených ke zdobení oděvů například kamínky, krystaly, flitry, syntetickými perlami nebo cvoky.

Cestu na evropský trh na veletrhu STYL hledají také čínští výrobci metrového textilu a textilní galanterie, například Jinjiang Haoshou Garments nebo Quanzhou Xiamei Fiber s tkaninami pro výrobu obleků a kostýmů včetně podšívkovin a vložkovin. Představí se také Changle Jialun Textile Industry s šicími nitěmi.

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ v sekci Metrový textil a textilní galanterie

Jinjiang Haoshou Garments Co., Ltd.
www.haoshou.com
Umístění: PAV P / 280
Obor: tkaniny pro výrobu obleků a kostýmů včetně podšívkovin a vložkovin

Ing. Karol Hattas - SPS
www.floraprint.sk
Umístění: PAV P / 313
Obor: maloobjemový potisk textilních materiálů, tkaniny pro lehkou konfekci a sportovní oděvy

MIDAR PW DARIUSZ MIKINA
www.midar.pl
Umístění: PAV P / 311
Obor: textilní materiály, vč. dekorace a potisku

Quanzhou Xiamei Fiber Ltd.
www.xiameipsf.com
Umístění: PAV P / 283
Obor: tkaniny pro výrobu obleků a kostýmů včetně podšívkovin a vložkovin

Changle Jialun Textile Industry Co., Ltd.
Umístění: PAV P / 291
Obor: šicí nitě, textilní galanterie a materiály