MIDA - to je prvotřídní obuv z pravé kůže

 

Na únorovém veletrhu obuvi KABO představí společnost AZ Goods, s.r.o., která je exkluzivním distributorem obuvní značky MIDA na území ČR a Slovenska, prvotřídní obuv z pravé kůže této značky.

Obuv MIDA se vyznačuje použitím prvotřídní pravé kůže, která zajišťuje komfort a výdrž Vašich bot. Nejen díky těmto vlastnostem se společnost úspěšně etablovala na trzích Itálie, Kanady, Belgie, Izraele, ale nově je k dispozici také v České Republice a na Slovensku. Celosvětově má společnost více než 2 000 000 zákazníků a neustále roste. 

​Obuvnická firma MIDA byla založena v roce 1992 a každý rok představuje více než 100 nových modelů obuvi. V nabídce jsou jarní, letní, podzimní a zimní kolekce obuvi. Každá kolekce se skládá z několika řad: premium, klasická obuv, mokasíny, městská obuv a tenisky.

​V expozici společnosti AZ Goods v pavilonu „F“ mohou odborní návštěvníci shlédnout a porovnat s ostatními výrobci kompletní výběr z pánské, dámské a dětské obuvi všech sezón a druhů. Více informací a kontakty naleznete v přiložené prezentaci.

Datum: 15.11.2016 10:52:00