Móda v podání českých i zahraničních výrobců

 

Srpnové veletrhy módy STYL a KABO akcentují nové spotřebitelské trendy, které jsou odpovědí na vývoj trhu a zvýšenou poptávku po trvale udržitelné módě. Od soboty 24. srpna do pondělí 26. srpna 2019 se tak v Brně seznámíte nejen s nabídkou oděvů, prádla i obuvi z ekologických a vegan friendly materiálů.


Veletrh STYL přinese novinky oděvních firem a nákupčím z maloobchodu naznačí, jak se budeme oblékat příští rok. Trendy v dámské módě přivezou české společnosti jako Sophia Bohemia, Jopess fashion. Z Polska přijede například firma Seganti Fashion a z Litvy UAB City Classic s atraktivními svrchními oděvy pro ženy i muže. Pozornost si určitě zaslouží holandská značka dámské módy Geisha nebo italská značka ležérní mladé módy Devergo. Na stánku firmy Perab se seznámíte s novými kolekcemi oblíbených značek jako Tramontana nebo Twinlife.

Chybět nebudou ani tradiční němečtí vystavovatelé Hegler Fashion, Casamoda a módní agentura Gerhard Helgert. Celkem 11 značek představí velkoobchod s dámským oblečením PM-styl (např. ARRGIDO, CARLA RUIZ, STARK). Maďarský Grandtex EU ukáže kolekce 4 značek: Ana Sousa, Four.ten Industry, Moncho Heredia a Olimara. Firma Anfen představí velkoobchod se zimním oblečením nejen na sport a k tradičním účastníkům se opět připojí český výrobce pokrývek hlavy Karpet. Domácí výrobci módy a bižuterie se budou prezentovat na společných stáncích Svazu českých a moravských výrobních družstev a Svazu výrobců skla a bižuterie.

Vedle pravidelných účastníků přibudou také zajímavé návraty. Vystavovat bude známý slovenský výrobce prádla a dámské módy FAVAB, vrací se třeba i dodavatel textilních stuh a materiálů Jiří Steuer nebo velkoobchod s módou a bižuterií AEL. Úplně poprvé se návštěvníci seznámí s nabídkou slovenské oděvní značky Jankiv Siblings, která se věnuje designu a ruční výrobě plisovaných oděvů. Na český trh míří také dámské spodní prádlo sloggi a maďarská značka dámského spodního prádla, nočního prádla a plavek Poppy.