Modelka Hana Mašlíková předvání značku JOCKEY i acroyogu

 

Přestože Hana Mašlíková o sobě z legrace tvrdí, že už je v modelkovském důchodu, opak je pravdou. Na veletrhu STYL v Brně předvádí značku JOCKEY, specializující se na noční oblečení a prádlo, jejíž tváří se stala společně se svým přítelem Adré Reindersem. Spolupracuje také se značkou RICH & ROYAL, představující elegantní luxusní oblečení pro všední den. „Jsem sportovně elegantní typ, ráda vyběhnu v hezké halence, kterou doplním třeba teniskami,“ říká česká modelka při líčení těsně před módní přehlídkou LINGERIE Show „Night & Day“.


Tu letos pojali s André poněkud netradičně. „Řekli jsme si, že by to chtělo nějakou inovaci a s majiteli JOCKEY jsme se domluvili, že uděláme na molu ukázku acroyogy, což je taková směs gymnastiky, jógy a akrobacie. Říkáme tomu s nadsázkou „Cirkus a la Reinders“. V soukromí se hodně věnujeme sportu a máme i svůj sportovní web, na kterém lidi nabádáme ke zdravému životnímu stylu, kde zveřejňujeme tréninková videa a různé rady. Doufám, že se naše prezentace setkala s fajn ohlasy a že se lidem líbila,“ dodává česká modelka.

Pravidelní návštěvníci módních přehlídek znají Hanu Mašlíkovou především jako modelku -  „prádlařku“. Sama ráda nosí krajkové rafinované sexy prádlo i jednoduché modely pro běžný den. „Myslím si, že tady na veletrhu si vybere opravdu každý, ten kdo má rád extravagantní prádlo i ten, kdo upřednostňuje klasiku,“ říká modelka. Na stánku JOCKEY plní profesní povinnosti „tváře značky“, ale z přátelství s majiteli tu ve volných chvílích pomáhá. „Lidé, co chodí okolo, se diví, že mě tu vidí třeba rovnat ramínka nebo vyplňovat objednávky,“ usmívá se známá česká modelka.