Módní novinky pro jaro/léto 2016 již letos v srpnu v Brně

 

Chcete představit své novinky pro příští jaro a léto pěti tisícům odběratelů současně? Vaší příležitostí jsou jediné B2B veletrhy módy, obuvi a koženého zboží pořádané pro trh České republiky a Slovenska. Již 46. ročník veletrhů STYL a KABO v Brně proběhne od soboty 22. srpna do pondělí 24. srpna 2015.

Zájem o účast je již dnes vysoký, čtyři měsíce před zahájením pořadatelé registrují 167 přihlášených vystavovatelů. Na veletrhu módy se budou prezentovat mj. firmy Anita Moravia, Jopess fashion, Manfred Hegler, Modela, Pletex, Urban Group, TEXART nebo Tylex. Účast na veletrhu obuvi a koženého zboží KABO si již v předstihu zajistili tradiční vystavovatelé jako Arteddy EU, D.P.K., Dermatex, Geneze, Högl, Lanson Praha, Numero uno, Ragazza, Rieker Bohemia, Wendel a další.

Početná účast koresponduje s příznivým vývojem na českém i slovenském módním trhu, který se projevil již na posledních veletrzích STYL a KABO. V únoru se v Brně prezentoval rekordní počet 767 módních značek, což bylo nejvíce od srpna 2010, a jejich kolekce si prohlédlo více než pět tisíc odborných návštěvníků, obchodníků a nákupčích.

V únoru se zároveň vůbec poprvé za 22letou historii uskutečnili brněnské veletrhy módy po oba víkendové dny. Za změnou v organizaci veletrhů stály požadavky většiny vystavovatelů, kteří v neděli nestačili obsluhovat obchodníky. Záměr rozložit nedělní návštěvnost do dvou dnů se skutečně podařilo naplnit. O víkendu si expozice prohlédly čtyři tisíce návštěvníků, především majitelů menších obchodů a butiků, a další tisíc odborníků zastupujících větší obchodní jednotky podle očekávání dorazil v pondělí. Stejný režim proto zůstane zachován i v srpnu a 46. veletrhy STYL a KABO budou zahájeny již v sobotu 22. 8. 2015.

Zachována zůstává také cenová politika pro vystavovatele ve formě rozložení cen za výstavní plochu do dvou termínů přihlášek plus sada zvýhodněných balíčků ze systému PREMIUM a OCTANORM. Místem konání obou veletrhů zůstávají pavilony P a F, kde pokračuje osvědčené rozložení branží včetně odpočinkových zón a přehlídkového mola. Novinky a trendy vystavovatelů budou opět prezentovány „živě“ na kontraktačních módních přehlídkách. Nově bude koncipováno umístění firem z oboru „lingerie” v hale P a upravená koncepce je připravena také pro vystavovatele v hale F.

Zvláštní pozornost si zaslouží sekce metrového textilu a galanterie, která se na veletrhu STYL vrací právě jen jednou za rok. Stejně jako v srpnu 2013 a v srpnu 2014 se výrobcům prádla či oděvů nabídne možnost kontaktovat na jednom místě tradiční evropské dodavatele materiálů, kteří v poslední době byli částečně vytlačováni z trhu levnými dovozy z Asie, ale dnes jsou opět vyhledávání jako kvalitní a flexibilní obchodní partneři. Společnosti, které v oblasti textilních materiálů a galanterie mají odběratelům co nabídnout, by na letním veletrhu STYL určitě neměly chybět. Cílem pořadatelů je minimálně zopakovat loňskou úspěšnou prezentaci deseti firem z oboru.

Pokud uvažujete v srpnu v Brně vystavovat, neváhejte s přihláškou. Příležitost oslovit početné odborné publikum se rychle blíží a uzávěrka přihlášek spojená s desetiprocentní slevou ze základní ceny za výstavní plochu platí do 21. května 2015. Na shledanou v srpnu v Brně!