Módní veletrhy v Brně začaly! Zahájila je BEACHWEAR SHOW

 

Ukázkami kolekcí plavek, plážového oblečení a doplňků dnes odstartovala série módních přehlídek, které budou až do úterý k vidění na veletrzích módy STYL a KABO. Celkem se jich uskuteční čtrnáct. Veletržní molo v pavilonu P tradičně patří kolekcím pánské a dámské módy, spodnímu i nočnímu prádlu, plavkám a punčochovému zboží.

V úvodní BEACHWEAR SHOW se dnes představili vystavovatelé značek Schiesser, Fashy, Gisela, Ikab a Lisca. Přehlídce dominovaly dámské dvoudílné plavky různých střihů a vzorů. Jak se ukázalo, i v příštím létě se na plážích budou těšit pozornosti zejména pestrobarevné vzory a proužky. Ty se téměř u všech prezentujících přihlásily ke slovu, a to jak ve své klasické černobílé podobě, tak v různých barevných kombinacích.

Čím delší byly letos pánské koupací šortky, tím více naopak odhalily dámské jednodílné plavky, které díky výraznému vykrojení po bocích i v přední části vytvářely efekt plavek dvoudílných. Výrobci opět nezapřeli, že rádi kombinují - barvy, vzory i materiály. To například platilo i v případě rozdílných košíčků dámských plavek, které v samotném úvodu přehlídky představila firma Schiesser. Přehlídku uzavírala Lisca kolekcí plavek doplněnou o letní šaty, plážovou tuniku a parea.