Možnost osobního setkání s výrobními firmami ze Srbska

 

Vážení návštěvníci,

v rámci veletrhů STYL a KABO jsme pro Vás ve spolupráci s RHK Brno zajistili možnost osobního setkání se zajímavými výrobními firmami ze Srbska (viz přehled firem níže).

Se zástupci srbských výrobních oděvních firem se můžete setkat v neděli 23. srpna v době od 9,00 do 16,00 hod. na veletrhu STYL v pavilonu P v prostorách Trendového fóra. V této době budou na veletrhu STYL přítomni zástupci firem, můžete si prohlédnout vzorky jejich sortimentu a diskutovat o možnostech ev. spolupráce.  V této době si můžete nejen prohlédnout zboží, ale také vést obchodní jednání.

Se zástupci srbských výrobních obuvních a kožedělných firem se můžete setkat v průběhu celého veletrhu KABO, a to v pavilonu F na stánku 061. Zde se bude na ploše 100 m2 prezentovat se svými produkty 5 srbských firem pod záštitou National Agency for Regional Development.

Prohlédněte si sortiment srbských výrobních firem, a pokud máte zájem se s firmami a jejich kolekcemi blíže seznámit, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese btomsickova@bvv.cz do středy 12. srpna 2015. 

Využijte této zajímavé příležitosti!

Bohumila Tomšíčková

za organizační tým veletrhů STYL a KABO

Datum: 5.8.2015 13:08:00