Návštěvníci veletrhů STYL a KABO si užijí WEGETT

 

Pohodlné posezení zajistí návštěvníkům Mezinárodních veletrhů módy a obuvi STYL a KABO česká značka WEGETT. Ta vybaví svými sedacími vaky a taburety WEGETT RELAX Zone v pavilonu P, SIESTA Zone před pavilonem P a také v pavilonu F.

Firma WEGETT se o komfortní sezení stará už od roku 2003. Vyrábí ručně šité sedací vaky výhradně z vysoce kvalitních českých materiálů. Díky tomu jsou nepromokavé, omyvatelné a velice odolné. Nevadí jim déšť, mráz ani sníh. Značka nabízí vaky mnoha tvarů, barev a designů. Dělá je i na zakázku, a to již od jednoho kusu.

Nově nabízí také doplňky, jako jsou obaly na notebooky, peněženky, klíčenky, toaletní taštičky, batohy a tašky. Vše vyrábí z odolných materiálů s hravými designy.

Pro návštěvníky veletrhů STYL a KABO připravila značka WEGETT speciální akci. Přímo ve WEGETT RELAX ZONE v pavilonu P bude možné zakoupit vaky či doplňky se slevou 20 –50 %. Také si zde bude možné objednat jakýkoliv tvar a design z nabídky této české společnosti, nebo si vytvořit vak na míru s dodáním do již do jednoho týdne.

 

Datum: 1.8.2018 10:06:00