NeroGiardini

 

Luxusní italská módní značka NeroGiardini byla založena v roce 1975. V současnosti  se svými 3 miliony párů bot vyrobených ročně patří mezi přední obuvnické značky na italském trhu. Vedle kvalitní obuvi v dámských a pánských kolekcích také celoročně najdete široký výběr doplňků a oblečení Naše kolekce se tradičně nesou v duchu italské elegance a jsou skvostnou reprezentací pravého umění Made in Italy podle nejnovějších módních trendů.

MADE IN ITALY – RYZE ITALSKÉ VÝROBKY

Vše vyrábíme výhradně v našich italských manufakturách z prvotřídní italských materiálů. Jedině z pečlivých rukou zkušených italských ševců se totiž k zákazníkovi dostane to prvotřídní zboží, kterým je italský módní průmysl tak slavný.

JAK SE VYRÁBÍ NAŠE OBUV

Hlavní sídlo společnosti se nachází v Monte San Pietrangeli, přímo v srdci věhlasného italského obuvnického regionu Marche. Rodí se zde veškeré designy v rukou návrhářů, sídlí zde zároveň i vedení a distribuce. Hotové návrhy odtud putují do výroby k jednomu z 19 výrobců obuvi, kteří pro NeroGiardini exkluzivně vyrábí obuv v obuvnické oblasti Fermano-Maceratese. Ze supermoderního logistického centra, které je první svého druhu v Itálii a druhé v celoevropském obuvnickém sektoru, putují vyrobené produkty do prodejen po celém světě. Denně značka vyprodukuje 18 tisíc (ročně 3 miliony) párů bot NeroGiardini.

"Aby mohl být produkt nazýván italským, nestačí jej v Itálii pouze navrhnout, musí zde být i vyroben," vysvětluje filozofii a úspěch značky její ředitel, Enrico Bracalente.

Objevte s námi to nejlepší z italské módy a seznamte se s precizně ušitými luxusními kousky podle posledních trendů.

NeroGiardini je partnerem pro obuv České Miss pro rok 2016.

Značku NeroGiardini bude na veletrhu Kabo vystavovat firma BREAK-IN, Praha.

Datum: 19.1.2016 13:34:00