NEULA – finské oděvy z přírodních tkanin

 

Finská společnost NEULA s více než třicetiletou tradicí se zaměřuje na výrobu a prodej módního dámského oblečení. Firemní prodejny společnosti úspěšně fungují pod vlastní obchodní značkou v Helsinkách, Berlíně a Mnichově. V roce 2012 bylo založeno několik obchodů NEULA také v New Yorku.

Každá kolekce letního dámského oblečení je vyvinuta na základě společné spolupráce předních návrhářů ve Finsku, Itálii a Německu. Všechny produkty jsou vyrobeny výhradně z přírodních tkanin vyrobených v Evropské unii s využitím exkluzivní technologie a designu.

Za pozornost určitě stojí i modely ze zimní kolekce oblečení, která je z většiny představena podzimními a zimními kabáty vyrobenými z vlněných materiálů, včetně luxusní vlny Alpaka. Tento typ vlny je po zásluze považován za nejkvalitnější materiál na výrobu zimních kabátů, a proto ji návrháři stále častěji prosazují a používají při výrobě luxusního oblečení. Tato vlna neabsorbuje vodu, je mimořádně jemná a příjemná na dotek a díky svým vlastnostem je vhodná i pro alergiky.

V zájmu českého odběratele spolupracuje společnost NEULA od roku 2013 s šicími dílnami na území české republiky, což umožnuje snížení ceny konečného výrobku.

Nové modely zimní i letní kolekce značky NEULA mohou odborní návštěvníci shlédnout na stánku této společnosti v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.neula.cz