NEULA: letní šaty z Finska

 

Finská společnost NEULA vyrábí a prodává dámské oblečení více než třicet let. Zaměřuje se na výrobu z ryze přírodních materiálů, což aktuálně potvrzuje i v Brně kolekcí dámských šatů, které jsou k vidění na stánku v pavilonu P i na přehlídkovém mole veletrhu STYL.


„Představujeme zde finskou značku, ale oblečení je z velké části vyrobeno v Česku, protože od roku 2013 spolupracujeme se zdejšími krejčovskými dílnami,“ říká Alexander Baryšev, jednatel společnosti Neula Group s.r.o., která se v Česku stará o značku NEULA. V současné době se až 90 % modelů letních šatů šije Česku, což se příznivě projevuje jak na kvalitě, tak na ceně konečných výrobků.

Pro přehlídku STYL SHOW firma zvolila kolekci letních dlouhých dámských šatů klasických střihů, které patří k nejžádanějším modelům pro horké léto. Na stánku nabízí i krátké šaty, tuniky a bolerka. „Naše finská pobočka spolupracuje s evropskými návrháři, především z Itálie a Německa. Materiály objednáváme většinou v Německu a ve Francii, takže jsou opravdu kvalitní,“ říká Alexander Baryšev, který k veletržní prezentaci dodává: „V Brně nejsme poprvé, takže se za námi vracejí stálé zákaznice a opakovaně objednávají.“ Firma má v současné době jedinou prodejnu v Praze, ale do budoucna chce expandovat. Na příští rok plánuje rozšíření prodeje do Brna a dalších větších měst. „Naším cílem je rozšiřování sítě,“ potvrzuje jednatel Neula Group s.r.o. Alexander Baryšev.

Datum: 28.8.2016 17:30:00