Nitro – batohy a tašky nejen pro mladou generaci

 

Batohy a tašky značky Nitro odrážejí životní styl moderního mládí. Značka Nitro se za 25 let své existence stala na snowboardovém trhu legendou. Na celém světě je známá pro svůj inovativní přístup a kvalitu svých výrobků. Jejich kořeny leží v moderních sportech a splňují požadavky pro pohyb a pobyt ve městě i v přírodě. To vše v kombinaci nejnovějších technologií a pečlivé kontroly kvality k zajištění maximální životnosti.

Nabídka Nitro zavazadel se štěpí do čtyř kolekcí:

URBAN - to jsou tašky a batohy jejichž design sleduje nejnovější trendy městské módy.

STREET/SCHOOL tato nejširší kolekce je navržena a vyrobena především pro pokrytí všech potřeb života ve městě. Batohy z této řady jsou vybaveny speciálními polstrovanými kapsami na notebooky a tablety, organizéry na psací potřeby, kapsami na nápoje (i tepelně izolovanými), reflexními prvky pro větší viditelnost a mnoha dalšími prvky. Samozřejmostí jsou pak ergonomicky řešené popruhy a zádové partie batohů.

ADVENTURE - batohy z této série patří do výbavy aktivních outdoor sportovců. Nabízejí kvalitně řešené zádové, prsní i bederní popruhy. Jsou vybaveny množstvím kapes a poutek pro transport čehokoliv od karabin, přes cepín až k lyžím či snowboardu.

TRAVEL - tato kolekce je schopná uspokojit každého cestovatele. Zavazadla jsou dostatečně objemná i pevná, natolik aby snášela i hrubší zacházení. Větší kusy jsou pak vybaveny kolečky.  

Batoh Nitro Stash je zařazen do kolekce Street/School a je nejpopulárnějším batohem značky Nitro na českém trhu. Důvody proto jsou tři, batoh má objem 27 litrů a ideální rozměr (49x32x22 cm), skvělou cenu (doporučená prodejní cena je 1590,- Kč) a velmi širokou paletu nabízených barev (18 barevných variant). Anatomicky tvarované hlavní popruhy jsou vystlány materiálem EVA, který omezuje tlak na ramena a spojuje je nastavitelný prsní pásek. Zádová partie batohu je vyztužená a doplněná kanály pro cirkulaci vzduchu a snížení potivosti.

Vlastní batoh je pak rozdělen na tři velké kapsy. Ta přední je vybavena tepelnou izolací, která ochrání přenášenou svačinu a déle uchová nápoje v požadované (příjemné) teplotě. Další z větších kapes nabízí neoprénový organizér na psací potřeby, síťovanou kapsu na zip (na kabely) a karabinku na klíče. V zádové části, hlavní, největší, komoře batohu je uložen polstrovaný obal na notebook či tablet. Uchycen je tak, aby nedocházelo k otlučení přístrojů ani při nešetrném pokládání batohu. K další výbavě tohoto batohu pak patří extra kapsa na brýle s brýlomilným polstrováním, síťovaná kapsa na láhev a menší, polotajná, kapsa na zip přístupná i když je batoh na zádech.

Výrobky značky NITRO dodává na český a slovenský trh firma SES v.o.s. již od roku 1997. Za tu dobu si získala stabilní pozici na trhu. Nabídku výrobků této značky můžete shlédnout v expozici společnosti v pavilonu „F“ brněnského výstaviště, více informací na: www.nitrobags.com nebo na www.misfit.cz