Nové kabelky z dílny UNIDAX: perforovaná kůže, metalické barvy

 

Na stánku českého výrobce luxusních kabelek UNIDAX se letos prezentuje celá řada modelů, při jejichž výrobě se nápaditě používají nové metalické materiály. „Objevují se hlavně v pudrové barvě, béžové, ale i světle zelené, vínové a hnědé. Perforovaná kůže a metalické odstíny jsou určitě hitem letošní sezóny,“ říká jednatel společnosti Martin Závorka.


Novinkou jsou také batohy zcela nového střihu, které jsou z perforovaných kůží vyráběny, například v kombinacích modré a stříbrné nebo černé a zlaté barvy. Na léto se dají očekávat i další barevné varianty, které budou veselé, okaté a projasněné. Do batohů se vejdou předměty o formátu A4, takže si je mohou oblíbit i vysokoškoláci či další příznivci baťůžků, kteří chtějí vypadat elegantně. Dámy také mohou ocenit kabelky se dvěma oušky, která jdou upravit na batoh. „V Praze se batohy dobře prodávají, uvidíme, jak nyní zareaguje Brno a další moravská města,“ říká Martin Závorka.

UNIDAX vyrábí kabelky pod vlastní značkou FACEBAG, svou nabídku dále doplňuje dovozem kabelek a kožené galanterie dalších značek, především z Itálie. Na letošním veletrhu představuje například novou kolekci značky RIPANI na jaro – léto a také „stavebnicovou“ značku JU´STO z dílny italského návrháře Emanuele Magenty, která byla novinkou portfolia v loňském roce. „Postupně budujeme povědomí o této značce a připravujeme otevření nových prodejen v pražské Kotvě a na Slovensku v Bratislavě,“ dodává jednatel společnosti.