Obsession představuje vášeň, smysl pro krásu a odvaha být jiní!

 

Multibrandový butik Obsession byl otevřen na podzim roku 2010 a  nabízí exkluzivní značky od světoznámých módních návrhářů a kreativních umělců  jako je Oscar de la Renta, Emilio Pucci, Ralph Lauren  a Elie Saab, dále pak Moncler či belgický návrhář Maison Martin Margiela.

Butik Obsession má v dnešní době v Praze otevřené již dvě pobočky.  Obsession Multibrand Store se nachází v ulici Široká 7 a  přímo naproti, v ulici Maiselova 16, byl nedávno otevřen butik Obsession Furs and Shoes, ve kterém naleznete výběr luxusních kožešin Marco Varni, třpytivé šperky Rosantica či kousky od italských obuvníků Gianvita Rossi a Giuseppe Zanottiho.

Obsession představuje vášeň, smysl pro krásu a odvaha být jiní!

OSCAR DE LA RENTA
Oscar de la Renta  patří mezi nejlepší módní návrháře světa.  Jeho kolekce  patří vždy k těm nejexkluzivnějším a nejočekávanějším událostem módní sezony. Jeho jméno se však skví i na špercích, parfémech, porcelánu i botách.
Narodil se 22. července 1932 v Santo Domingu. Do kontaktu se světem módy přišel v roce 1949, vyučil se pod vedením Španěla Cristobala Balenciagy. První kolekci pod svým jménem představil v roce 1967. Mezi jeho obdivovatelky patříla třeba
Nancy Reagan, Laura Bushová, Hillary Clintonová.
Je vlastníkem několika význačných a životních ocenění v módním průmyslu.

EMILIO PUCCI 
Návrhář Emilio Pucci se proslavil ve čtyřicátých letech,ve Švýcarsku, kde ho objevil fotograf časopisu Harper´s Bazaar. Jeho slavné, ikonické kaleidoskopické potisky jsou pro Pucciho charakteristcké. Peter Dundas, kreativní ředitel, pokračuje v jeho stopách a nadále tvoří mistrovská díla proslavená svou elegancí a živými barvami.
Do roku 1960 se Pucciho navrhy a tvorba stala fanouškem Marilyn Monroe . Byla fotografována Georgem Barrisem v řadě jeho modelů, taktéž byla pohřbena v Pucciho šatech. Jak dekáda postupovala jeho originalní kousky si objednávala například Sophia Loren nebo Jackie Kennedyová. A na straně druhé ikony popu jako Madonna v časných létech 1990. V posledních letech tvoří originály pro zpěvačku Beyonce jak pro ,,červeny koberec,, , videoklipy  tak pro poslední  ,,Beyonce tour  2013,,.

EXKLUSIVNĚ PRO VELETRH STYL
V neděli 18. srpna ve 13,00 h se uskuteční v pavilonu P na přehlídkovém mole módní přehl ídka kolekcí návrhářů Oscara de la Renty a Emilia Pucci  - výběr z posledních kolekcí ze světových přehlídkových mol. Nenechte si ujít tuto mimořádnou módní přehlídku, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci s boutiquem OBSESSION!

Beyoncé Beyoncé
Emilio Pucci Emilio Pucci
Oscar de la Renta Oscar de la Renta