OBUV HEAD NA VELETRHU KABO 2015

HEAD na veletrhu KABO 2015 představí lifestylovou, outdoorovou a sportovní kolekci pro sezónu jaro/léto 2016, doplněnou o řadu aftersport, která je určená pro relaxaci a volný čas. Nová kolekce dámské, pánské a dětské obuvi HEAD vás uchvátí svým designem a praktickým využitím nejnovějších technologií. Například modely s voděodolnou membránou HydroGuard, která zajišťuje optimální klima uvnitř obuvi a udržuje tak chodidla svěží po celý den, nebo s technologií MemoryFoam.

„Zákazníci si pochvalují, jak jsou boty HEAD úžasně pohodlné. Důvodem je nová unikátní stélka z paměťové pěny, která se dokonale přizpůsobí tvaru chodidla a poskytuje komfort na každém kroku,“ prozrazuje brand manager značky HEAD Radek Umlášek ze společnosti TERM.

Originální design, technologické inovace 
Značka HEAD si zakládá na maximální funkčnosti i atraktivním designu svých výrobků. Neustálá inovace výrobních technologií a použitých materiálů je proto velmi důležitá.

„Je naší prioritou přinášet zákazníkům vždy jen špičkové produkty nejvyšší možné kvality. Spolupracujeme s vybranými designery a zakládáme si na velmi osobním přístupu při návrhu a realizaci každého modelu,“ říká brand manager značky HEAD Radek Umlášek ze společnosti TERM, která zajišťuje vývoj, produkci a prodej obuvi HEAD na celoevropském trhu.

HEAD pro každou příležitost 
Outdoorová kolekce HEAD je určena středně až velmi náročnému spotřebiteli a poskytuje vysoký komfort i v obtížnějším terénu. Klade důraz na prvotřídní materiály, pohodlí, dobrou nositelnost a funkční membrány, které dokáží podpořit pohyb i v extrémních klimatických podmínkách. Lifestylová kolekce HEAD přináší pohodlnou dámskou a pánskou casual obuv do města, kterou hravě sladíte do každého outfitu. V kolekci HEAD jaro/léto 2016 najdete také sportovní obuv a ultralehkou obuv určenou pro indoorové a fitness aktivity.

Špička na trhu 
Proč HEAD? Rakouská značka HEAD, založená v roce 1950, je předním světovým výrobcem a prodejcem prémiového sportovního vybavení a obuvi zejména pro raketové, zimní a outdoorové sporty. HEAD je součástí mezinárodní skupiny HEAD NV, světové špičky v oblasti sportovního zboží, která vyrábí značky HEAD, PENN, TYROLIA, MARES a DACOR. Značku HEAD si oblíbili profesionální i amatérští sportovci a její produkty jsou prodávány ve více než 80 zemích světa. Popularitu značce přinesla i řada vítězství sportovních špiček ve světových tenisových turnajích a lyžařských závodech.

Reflex – reflexní prvky na obuvi pro lepší viditelnost

Hydroguard – voděodolná membrána, která zajišťuje uvnitř obuvi optimální klima

Softshell – funkční outdoorový materiál s voděodolnými prvky a ochranou proti větru

MemoryFoam – stélka s technologií paměťové pěny pro maximální komfort

Celou kolekci obuvi značky HEAD pro sezónu jaro/léto 2016 najdete na stánku společnosti TERM v pavilonu F na stánku 043.

Pro bližší informace kontaktujte brand managera značky Head: 
Radek Umlášek, tel: +420 731 210 972, email: radek.umlasek@termcz.com

Výhradním distributorem značky Head je TERM, spol. s r.o., www.term.cz