Olay Socks – to nejlepší pro děti

 

Turecká společnost Kosar Socks, sídlící v Istanbulu, je výrobcem vysoce kvalitních kolekcí dětských ponožek již od roku 1960. Výroba probíhá s využitím nejmodernějších technologií, strojů a zařízení.

Společnost Kosar Socks vyrábí mnoho druhů ponožek a punčocháčů pro kojence, děti a školáky. Veškeré používané suroviny se barví v moderní barvírně, kde je neustále v laboratořích kontrolována a ověřována kvalita a nezávadnost používaných materiálů. Ponožky vyráběné společností Kosar Socks se do prodejní sítě dostávají pod ochrannou známkou s názvem "Olay".

Společnost Kosar Socks je známá svými inovacemi a výrobou velmi speciálních produktů, jako jsou různé druhy antibakteriálních a léčebných materiálů, včetně propojení s ruční výrobou. Na nových trendy projektech, módních designérských studiích a na vývoji a výzkumu pracuje vysoce specializovaný odborný personál.

Kosar Socks vždy vyrábí ty nejlepší produkty a služby pro spotřebitele. I při neustále se zvyšující výrobě a při rozšiřování celého sortimentu zboží, je společnost Kosar Socks odhodlána splnit i naléhavé, mimořádné požadavky. V návaznosti na požadavky zákazníků, připravuje tým pracovníků návrhy a umělecká ztvárnění výrobků a předem představuje i nabídku vzorků nových modelů. Kontroly kvality punčochových výrobků probíhají v každé fázi výrobního procesu. Celá společnost je pravidelně kontrolována mezinárodními auditorskými společnostmi.

Nabídku nových kolekcí dětských ponožek značky Olay Socks mohou návštěvníci veletrhu STYL shlédnout v expozici společnosti Kosar Socks v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.olaysocks.com