One o One Mnichov opět v Brně

 

Na únorovém veletrhu STYL se opět představí německá značka oděvů One o One, jejíž vznik se datuje roku 2011. Na veletrhu STYL nabídne kolekce oblečení ve velikostech „plus size“ tedy oděvy v nadměrných velikostech, které jsou učeny pro ženy všech věkových kategorií. Veškeré modely značky One o One umožňují všem ženám dokonale rozvíjet jejich individuální styl a přístup k oblékání.

Veškeré modely jsou vyráběny s rafinovanými a extravagantními liniemi a s různými barevnými efekty a doplňky, většinou jsou vyrobeny z přírodních materiálů, díky nimž jsou velice dobře nositelné a jednotlivé modely lze mezi sebou různě kombinovat.

Značka One o One, momentálně sídlící v Berlíně, nabízí pro různá roční období celou paletu oděvů, jako jsou kalhoty, trička, topy, vesty, bundy, šaty, halenky, svetry a kabáty, které jsou šité na míru potřebám svých zákaznic ve velkém velikostním rozmezí, uspokojí přání a potřeby všech svých zákaznic. Kolekce oděvů značky One o One můžete shlédnout v expozici č. 033 stejnojmenné společnosti v pavilonu P. Více informací na: www.plussize-munich.com

Datum: 17.12.2014 10:27:00