Optimismus na STYL a KABO v Brně

 

V roce 2014 proběhnou veletrhy STYL a KABO v termínu 16. – 18. února. Efektivitu účasti pro vystavovatele mimo jiné opět podpoří zvýhodněné cenové podmínky nebo i výjimečné souběžné konání s Mezinárodním veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA.

Po letošních signálech stabilizace oboru je v těchto dnech další důvod k optimismu organizátorů. Již nyní je přihlášeno téměř 130 firem, což je k datu o 25 % více než v loňském roce. Nechybějí mezi nimi tradiční a významní vystavovatelé jako Adolf Nytra, AEL, FAVAB, ANITA MORAVIA, DOPPLER CZ, E T E X Hořice, GONERA MHM, Christa Probst, Jihočeská textilní, STONOŽKA, Lamido, NEEL, Perab, PLETEX, SANU BABU, SASSA MODE, Svaz výrobců skla a bižuterie, ŠULC, TIMEHOUSE Czech, TONAK, VELTEX JG nebo Werso. Ze zahraničí to jsou například firmy Casamoda Heinrich Katt a Manfred Hegler z Německa, slovenský GUKOTEX – PRIVAT a ZI LI Nemzetközi Kereskedelmi z Maďarska. Po pěti letech se na veletrh vrací firma Štěpán Junek EASY-STYLE, která vyrábí a distribuuje výhradně českou konfekci. Celkem je aktuálně přihlášeno 15 převážně českých výrobců. Mezi debutanty na veletrhu STYL budou patřit tři řecké firmy. Dámskou konfekci představí I&D COLORS a MGMFASHIONGROUP. Společnost ERIETTA P bude prezentovat módní doplňky.

Na veletrhu KABO je po první uzávěrce přihlášek evidována téměř 40% zahraniční účast. Nejvíce firem v únoru přijede z Německa. Bude to například společnost Caprice Schuhproduktion, Gabor Footwear, Gabor Shoes, GEKA Sport, Jana shoes, Shoe.com, Wendel, Wortmann KG - Internationale Schuhproduktionen. Dále se představí HÖGL shoe fashion a Legero Schuhfabrik z Rakouska a slovenská PROTETIKA. Italskou obuv do Brna přiveze  výrobce IMAC SPA DIVISIONE IGI nebo firma DIELLE. K tradičním českým vystavovatelům obuvi budou patřit firmy ara Shoes Czech, ASPEN SPORT, LANSON PRAHA, Rieker Bohemia, TERM, DRAGO STYLE a řada dalších. Kabelky budou prezentovat firmy ARTEDDY EU, SENDI DESIGN, UNIDAX a Pennybelts, ze Slovenska Peter Močary.

Pokud se chcete zúčastnit, neváhejte s přihláškou. Druhá uzávěrka k datu 11. 11. 2013 přináší slevu 10 % ze základní ceny za výstavní plochu.