Otter-Distribution představí značky EPICA, Flavia Passini, Pass Collection a Gryxx

 

Společnost Otter-Distribution bude na veletrhu KABO zastupovat tyto značky:

EPICA

Epica neboli boty, které kombinují módu s rafinovaností. Kvalita, autentičnost a exkluzivní design produktů Epica přinášejí každému oblečení nový styl.

Flavia Passini

Značka Flavia Passini je především o neformálním stylu, pohodlí a fantazii bez omezení.

Pass Collection

Pass Collection, neboli perfektní boty pro váš každodenní styl. Značka nabízí širokou škálu dostupných produktů a je ideální pro každodenní nošení.

Gryxx

Gryxx je značka pro každého, kdo má rád nekompromisní design. Boty Gryxx jsou z trvanlivých barev, ze směsi textilu a eko kůže a mají vysokou podrážku.

Otter-Distribution působí na rumunském trhu od roku 1997 a má významnou historii v segmentu obuvi:

  • 1. místo v segmentu středně vysoké obuvi v Rumunsku
  • 3. místo v sektoru top obuvi v Rumunsku;

Společnost je přítomna na trhu střední a východní Evropy a zastoupena je i v České republice a na Slovensku. Oblečení najdete třeba v prodejnách Tezyo v Praze a Brně. Otter-Distribution má velké zkušenosti s velkoobchodem, maloobchodním prodejem více značek, franšízovým provozem a online prodejem. Velkoobchodní divize je velmi silná; má více než 350 klientů z Rumunska, České republiky a Slovenska. Dále působí také v síti 65 obchodů umístěných v obchodních a nákupních centrech a na frekventovaných ulicích ve větších městech.

Společnost vyznává zejména tyto hodnoty – styl a přístup, pohodlí a spolehlivost. K tomu jim pomáhá i pět obchodů: Tezyo, Otter, Salamander, Aldo, Clarks.

Firma Otter-Distribution nabízí v každé sezóně středně vysoké značky obuvi, které pokrývají segmenty od elegantní módy přes klasiku až po sportovní módu – a to s velmi dobrým poměrem ceny a kvality. Spolehnout se můžete také na profesionální tým s 22 lety zkušeností.