OWCZARZ

Domácí obuv z 100% přírodní ovčí vlny 

Pro ty, kteří oceňují teplo, pohodlí a zdravý životní styl!

OWCZARZ je výrobcem ručně vyrobených 100% přírodních vlněné obuvi a oblečení pro ženy, muže a děti, jako jsou: pantofle, vysoké i nízké boty, vesty a bundy, ložní prádlo a výrobky na zakázku.

Sídlo společnosti se nachází v Bielsko-Biale (Polsko, nedaleko Krakova). Jedná se o rodinnou firma, která pracuje s vlnou od roku 2003, kdy vznikla. Od té doby se stali jedním z největších výrobců v Polsku.

Hlavním cílem společnosti je poskytovat zákazníkům nejlepší kvalitu přírodních a čistých výrobků z vlny a podporovat zdravý životní styl.

Domácí obuv OWCZARZ je vyrobena ze 100% přírodního vlákna z ovčí vlny, které se vypere ve speciálně vybraných biologicky čisticích prostředcích, které jsou bezpečné pro přírodu.

Standardní podešve jsou vyrobeny z přírodní kůže (protiskluzové podešve na vyžádání).

  • Velikosti: od 36 do 46 (47+ na vyžádání)
  • Velikost dětí: 24/5 až 34/5, 36
  • Barvy přírodní vlny: bílá, šedá, černá

Domácí obuv je zcela přirozená, šetrná k pokožce, teplá, ale prodyšná, měkká a velmi pohodlná. Je vytvořena tak, aby pomohla uvolnit se a relaxovat a zároveň posílit zdraví a pohodu.

Společnost OWCZARZ je hrdým majitelem prestižní značky „Human Friendly“, která dokládá přírodní původ a 100% čistotu vlny.

OWCZARZ
Tel: + 48 784 558 386
email: biuro@owczarz.com.pl
www: www.owczarz.com.pl