Personality: Dámské čepice pánského střihu jsou opravdu šik

Oblíbené „lennonky či pekařky“, zkrátka pánské čepice s kšiltem, jsou jedním z hitů letošního veletrhu na stánku Personality. Nové modely ze střižené vlny potěší jak pány, tak nově i dámy. V nabídce jsou nejen různých barvách a designech, ale také v kombinaci několika materiálů, například vlny a kůže. Dalším z populárních modelů je klobouček zvaný „bucket hat“, jednoduchého střihu, s decentním zdobením a čistými liniemi.

Z barev jsou oblíbené bordo, oranžová, zemité tóny, po téměř dvaceti letech se vrací hnědá,“ říká Alen Duvnjak, zakladatel rodinné firmy Personality, která je na trhu už 29 let a stále má čím překvapit. „Zaměřujeme se na přírodní materiály, hodně vyrábíme ze střižené vlny (italská lana cotta). Naše výrobky jsou charakteristické tím, že máme styl s jednoduchými a čistými liniemi, s malým detailem či ozdobou,“ doplňuje jeho žena Miriam Duvnjak.

Použité materiály pocházejí z Itálie, Francie, Portugalska či Německa a majitelé si zakládají na jejich kvalitě. Na stánku také najdeme aranžmá nejrůznějších vzorů a typů čepic i šál v současných barevných trendech. V šálách je to například kombinace zemitých barev s modrou či tyrkysovou doplněná o elegantní zlaté vzory.

Datum: 21.8.2021 13:25:00