PLEAS: puntíkaté návraty a další novinky

 

Český výrobce nočního i denního prádla – společnost PLEAS představila na veletrhu svoji novou kolekci pro podzim – zimu 2017. „Naše návrhářky ji ozvláštnily zimními ledově šedými a korálovými tóny, které se k zimě krásně hodí,“ říká Jana Prchalová, produktová manažerka firmy PLEAS, když popisuje některé z připravovaných novinek.


Nově se v kolekci objevují například výrobky z výplňku, jako jsou domácí šaty nebo sportovní tepláky, které zákazníci kvitují pro volnočasové aktivity. V oblasti nočního prádla PLEAS hlásí návraty k osvědčeným vzorům. „Vrátili jsme se zpátky k puntíkům, neboť víme, že puntík vždycky zaujme. Pozměnili jsme barevné varianty a vsadili na nestárnoucí tmavě modrou, protože modrobílý puntík je evergreen. Také jsme zařadili do dámské kolekce kostku, a to ve dvou barevnostech. Ač se materiálově jedná o úplet, na zákazníka působí jako plátno, jenže poddajné a na omak velmi příjemné, protože se jedná o stoprocentní bavlnu,“ dodává Jana Prchalová.

Už loni měla na veletrhu velký ohlas romantická krajková kolekce nočního prádla ve světle růžové a tmavě modré barevnosti, ke které letos přibyla zmíněná ledově šedá a korálová varianta. „Tentokrát jsme k nočnímu prádlu přidali i denní prádlo – krajková tílka, košilky a kalhotky. A pro extravagantnější typy máme skupinku výrobků laděných do zelené, žluté a tmavě fialové barvy s originálním dezénem. Zařadili jsme tyto modely na přehlídku a pod reflektory vypadaly opravdu velmi dobře,“ říká produktová manažerka.

PLEAS se na veletrhu tradičně představuje společně s německou značkou Schiesser. Ta i letos nabídla rozsáhlou kolekci pánského i dámského nočního i denního prádla a výběr toho nejlepšího z dětské kolekce.