PM-styl, spol. s r.o.

PM-styl představí exkluzivní módní značky

PM-styl, spol. s r.o. je firma s dlouholetou tradicí specializující se na velkoobchodní prodej dámského oblečení na českém i slovenském trhu. Specializuje se nejen na dámskou módu, ale v její nabídce jsou i pánské kolekce. Jedná se o exkluzivní módní značky z celé Evropy, pro které má společnost výhradní zastoupení na našem trhu.

Na letošních letních veletrzích STYL a KABO představí PM-styl kolekce pletáže LEO & UGO, šatů Carla Ruiz, konfekce Evy Kayan  a jarních bundiček Rock and Blue.

Pojďme si krátce představit značky, které společnost zastupuje. LEO & UGO je zavedená francouzská značka na českém trhu nabízející kolekce z kvalitní pletáže a viskózy. Najdeme zde veselé a elegantní svetry, kvalitní trika z viskózy a šaty. Eva Kayan je francouzská značka mladistvého vzhledu, která je dokonale realizována různými materiály a střihy. Inspirovala se současným stylem "rock'n'roll" s nádechem "elegantnosti".

Carla Ruiz je španělskou značkou luxusní společenské módy, kde najdete pestrý výběr šatů, od jednoduchých až po exkluzivní večerní. V neposlední řadě Rock and Blue je švédská firma, která se zabývá bundami jak péřovými, tak koženými, a to různých materiálů, barev i střihů. Nechte se inspirovat na veletrhu STYL.

http://www.pm-styl.cz/

 

 

Datum: 13.8.2021 19:59:00