Poctivé řemeslo ožívá s novým projektem „česká krejčovství“

 

V různých koutech České republiky narazíte na šikovné krejčí, švadleny, obuvníky či kožešníky jejichž jediným problémem je, že nejsou vidět. Nový webový portál ceskakrejcovstvi.cz chce široké veřejnosti ukázat, že může jít i jinou cestou než je směr klasické konfekce.

Český národ se vrací zpět ke starým hodnotám a začíná si znovu vážit ručně a precizně zpracovaných výrobků. Lidé si začínají stále více uvědomovat, jak cenná je originalita, smysl pro detail a osobní přístup a nebojí se strávit čas nad hledáním neuniformního a kvalitního oblečení. Nenakupují kousky v módních řetězcích, jako tisíce dalších žen a mužů, ani nekopírují styl někoho jiného. Naopak se chtějí od všech ostatních odlišovat! To a touha podpořit šikovné české ruce byly důvody vzniku internetového prostoru www.ceskakrejcovstvi.cz, který sdružuje všechny módní obory napříč republikou. Na jednom místě tak můžete jednoduše vyhledat krejčího ve svém okolí, který vám s maximální pečlivostí, pozorností a láskou ušije outfit přímo na míru. Sami můžete zasáhnout do procesu tvorby a určit si, které prvky by měl váš oděv zahrnovat. A věřte, že možností je celá řada… Výsledkem je kousek, který je výhradně jen váš a který na nikom jiném nikdy neuvidíte. Alena Frühbauerová, zakladatelka portálu česká krejčovství, klade vysoký důraz na to, aby byli registrováni pouze kvalitní jednotlivci či firmy, kteří své produkty vytváří v České republice, a proto každého nového žadatele důkladně prověřuje. Řemeslná výroba vám tak zaručí kvalitní materiál i celkové zpracování, které vám levná čínská výroba nikdy neposkytne.

Kromě rozsáhlé databáze odborníků v krejčovském oboru přináší portál mnohem víc. Jediným klikem se vám otevře svět plný inspirace. Nejdete zde novinky z módní sféry, tipy a rady, jaké trendy jsou zrovna v kurzu, kalendář plný nejrůznějších akcí spojených s módou v rámci celé České republiky, nabídka zajímavých kurzů či prostor pro školy a vzdělávací instituty.

Vymaňte se ze zajetých, konfekčních kolejí a dopřejte dostatek prostoru novým, kreativnějším cílům.

www.ceskakrejcovstvi.cz je mediálním partnerem srpnového veletrhu STYL.

S dodatečnými dotazy se neváhejte obrátit na:
Paní Danu Samkovou.
Mob.: +420 777 648 997 nebo +420 603 574 163/ Tel.: +420 296 150 033
Mail: samkova@seteva.cz, martina@ceskakrejcovstvi.cz

Datum: 19.8.2015 9:53:00