Práce studentů SŠDAM Prostějov můžete obdivovat na módní přehlídce


Střední škola designu a módy Prostějov se na STYL SHOW představí ukázkou tvorby studentů oboru Modelářství a návrhářství oděvů. Tento umělecký obor navázal na dřívější oděvnictví, ale byl rozšířen o předměty výtvarného charakteru. Studenti se učí vnímat oděv jako výtvarný objekt. Jejich originální modely vznikly jako závěrečné pololetní nebo maturitní práce, některé z nich jsou tematické, jako například oděvy na téma Tradice s užitím ručního tisku v úvodu přehlídky.

Návštěvníci přehlídky uvidí ukázky klauzurních a maturitních prací studentů a oceněné modely ze studentských soutěží, které vznikly v rámci předmětu Navrhování oděvů, pod vedením pedagogů Yvony Leitner a Radky Koskové. Brýle k modelům zapůjčila Optika Wagner zakládající si na absolutním přístupu ke klientovi, špičkovém vyšetření očí na nejmodernějším přístroji této doby, nabízí prozákaznický servis, obrovský výběr brýlí a skvělé ceny.

Pěší návštěvníci se na výstaviště dostanou branou číslo 7, pro vjezd osobním autem použijte bránu číslo 9, k dispozici je bezplatné parkoviště.
Vstupné na Fashion2Days činí 150 Kč, majitelé Klubových karet mají vstup zdarma.

 

Datum: 17.8.2020 10:58:00