Premiéra letní kolekce v ČR – letní šaty jako vánek až do vel. 52

 

Značka ORIENTIQUE Naturally Australian byla založena v roce 1976, jedná se o přední australskou módní značku zaměřenou na přírodní materiály, je synonymem exkluzivních uměleckých potisků, krásných přírodních tkanin a dobré kvality. Vedle tématických modelů najdete v kolekci i ruční výrobu ze 100% organické bavlny. Samozřejmostí jsou jednobarevné modely z bavlny či lnu dostupné v 10 aktuálních barvách.

Orientique nabízí 2 kolekce ročně ve velikostech 36–52.

Přijďte se podívat na nabídku aktuální kolekce Jaro/Léto 2019. Využijte jedinečnou příležitost nabídnout Vaším zákaznicím něco nevšedního a hlavně vhodného do tropického počasí. Těšíme se na Vaši návštěvu na stánku P32.

S více než 400 obchodníky v Austrálii působí Orientique i na Novém Zélandu, v USA, Kanadě, Velké Británii a Řecku. Nově rozšiřuje své působení na trhu ve Francii, v České a Slovenské republice.

Kreativní, spontánní, elegantní a sexy - to je kolekce zn. YEST a YESTA. YEST vám nabízí módní a pohodlné oblečení ve velikostech 36-48, YESTA pak myslí i na dámy ve velikostech 46–60. Nabízíme 6 kolekcí ročně. Aktuální nabídku kolekce Jaro/Léto 1. a 2.část můžete objednat na stánku P32.

YEST! Oslavte život

Zbrusu nová kolekce je spouštěna každý druhý měsíc, na základě módních trendů sezóny. Se zn. YEST jste vždy v souladu s nejnovější módou a ročním obdobím. Kromě sezónních kolekcí má YEST také rozsáhlou základní kolekci, která se skládá z ženských topů, legín a triček s perfektním střihem a širokou škálou atraktivních barev. Stručně řečeno, s YEST si můžete být jisté, že oblečení vždy vkusně sladíte.

Řekni YES for YEST!

V nabídce najdete i značku Colletta, která se zaměřujeme na přání žen, které nosí naše oblečení. Snadno vypadající vzhled, speciální materiály, exkluzivní fity a luxusní barvy zdůrazňují jedinečný a smyslný charakter ženy nosící zn. Colletta. Díky vysoce kvalitnímu a elegantnímu designu chceme, aby se naše žena dívala a cítila se módní všude tam, kam přijde. Naše oblečení uspokojují její každou potřebu, ať už touží mít pohodlný nebo elegantní styl. Žena „Colletta“ je posilována svou ženskostí a její důvěra vyzařuje pokaždé, když vstoupí do místnosti. I u této značky nabízíme vedle velikostí 36-46 pod zn. Colletta i modely ve velikostech 46-60 pod zn. Colletta Plus.

 

Nástupce CPM ve velikostech až do 56

Na veletrhu Styl budeme prezentovat bývalou oblíbenou německou značku Christa Probst Mnichov nyní pod značkou Jella. Nově můžete objednávat oblíbené modely po kusech ve velikostech 36-56. Kolekci na Jaro/Léto 2019 můžete objednat na stánku P32 nebo na vzorkovně v Praze. V nabídce jsou i mikiny a bundy pod značkou Mellini.

Datum: 17.8.2018 9:39:00