Prognóza trendů pro rok 2014, na které nesmíte chybět!

 

Po delší odmlce se v rámci veletrhů módy STYL a KABO uskuteční kvalitní trendová přednáška. Seminář proběhne v pondělí 19. srpna od 11,00 hodin v přednáškovém sále P4 v pavilonu P, a tentokrát to bude ve spolupráci s renomovanou prognostickou agenturou – World Global Style Network* (WGSN) z Londýna. Zákazníky WGSN jsou již někteří čeští výrobci, a tak doufáme, že přednášku o trendech si nenechají ujít nejen obchodníci, ale i vystavovatelé.

S klíčovými trendy napříč celým spektrem dámského a pánského oblečení, doplňků a obuvi seznámí účastníky přednášky Sue Evans, která má za sebou dlouhou a významnou kariéru v oblasti předpovědi trendů a módního poradenství ve spolupráci se světovými maloobchody a výrobci. Prezentována bude hloubková analýza klíčových stylů, barev, tvarů a látek, které budou hnacím motorem prodeje pro sezonu jaro/léto 2014. Přednáška bude simultánně tlumočena z angličtiny do češtiny a pro všechny budou připraveny trendové karty jaro-léto 2014.

Vstup na přednášku je zdarma.

WGSN je oficiálním partnerem pro trendy veletrhů STYL-KABO.

___________________________________________________________________________

* WGSN  (World Global Style Network London) vznikla v roce 1998 jako služba zabývající se předpovídáním trendu v oboru módy a designu. Poskytuje prognózy a analýzy trendů pro největší a nejvlivnější světové firmy. Dnes je WGSN světovým lídrem v prognózách módních trendů s více než 300 zaměstnanci – editory a designéry působících v kancelářích WGSN po celé Evropě, Asii, Severní a Jižní Americe a na Středním Východě.

Datum: 8.8.2013 9:27:00