Rynising Holding, SE – značky Scholl a Relife určují trendy zdravého obouvání


Společnost Rynising Holding, SE zajišťuje distribuci obuvi značek Scholl a Relife na území celé České republiky a Slovenska. Nabízí kvalitní obuv prémiové značky Scholl s pokročilými technologiemi stélek Bioprint, Biomechanics, Gelactiv, Memory Cushion, které určují trendy zdravého obouvání na celém světě.

Kromě výhradní distribuce obuvi značky Scholl nabízí zákazníkům také ekonomickou značku Relife od německého výrobce CPS G.m.b. H. Pro obuv Relife je typické použití prvotřídních materiálů, design a technologie tlumení rázů chůze v oblasti paty. Největší oblíbenost této značky je zatím v zemích západní Evropy, jako je např. Německo, Francie nebo Rakousko. Věříme, že se tato značka prosadí i na trzích v České republice a Slovensku zejména svojí kvalitou a zajímavou cenou.

Společnost Rynising Holding, SE si klade za cíl nabízet nejkvalitnější produkty v kategorii zdravé volnočasové a domácí obuvi, které naleznete nejen na trzích v Česku a na Slovensku, ale v prodejnách na celém světě, protože značky Scholl i Relife si svojí vynikající kvalitou podmanily zákazníky na celém světě.

Samostatnou kapitolou je nabídka certifikované pracovní obuvi pro lékaře, zdravotnický personál, lékárníky, laboratoře apod. Tato nabídka je rámcovaná úspěšnou spoluprací s Českou lékařskou komorou, jejímž je společnost Rynising Holding, SE partnerem.

 

Datum: 10.8.2020 11:55:00