Sedm kolekcí na LINGERIE SHOW

 

Úvod patřil německému výrobci luxusního dámského spodního prádla, který odstartoval módní přehlídku prezentací svých dvou značek FELINA CONTURELLE a FELINA UN:USUAL. Jednalo se o ochutnávku novinek na podzim – zimu 2015 před odpolední speciální přehlídkou, kterou firma připravila u příležitosti 130 let od svého založení. Poté se přihlásila o slovo česká značka WERSO s novými modely, přičemž v nabídce luxusních kousků dámského spodního prádla nechyběly ani sexy korzety s podvazky.

Další tři prezentující se zaměřili zejména na noční prádlo – dámská i pánská pyžama a noční košile, v menší míře na župany a spodní prádlo, ať už se jednalo o tradičního českého výrobce PLEAS, velkoobchod textilem HOTEX či firmu SCHIESSER. Kvalitní materiály i zpracování, pohodlí a elegance byly příznačné pro jednotlivé kolekce.

Finále přehlídky patřilo opět dámskému spodnímu prádlu, tentokrát dvou renomovaných značek SASSA a LISCA. Obě značky jsou ve světě spodního prádla dobře známé, značka SASSA německého výrobce je na evropském trhu téměř čtvrtstoletí a LISCA letos oslaví šedesát let od založení firmy. Kolekce předvedené v Brně byly potěšením pro oko a dokázaly uspokojit ženy, které chtějí být romantické i elegantní a které jsou také odvážnější ve výběru barev, neboť kromě tradiční bílé, černé či pleťové nechyběla v kolekci spodního prádla ani burgundská červená či smaragdově zelená.

Datum: 21.2.2015 17:48:00