Shopen Group s.r.o.

 

Firma Shopen Group s.r.o. přináší na český a slovenský trh oblíbené značky cestovních zavazadel. Na veletrhu Kabo představíme kvalitní kufry německých značek Titan a Travelite.

Travelite, to jsou kufry vysoké kvality za přijatelnou cenu. Skutečným hitem značky jsou vedle zavazadel pro dospělé také dětská zavazadla. Travelite Youngster, to je dětský kufr a malá cestovní taška s veselým motivem. Nové vzory se zvířátky potěší nejednoho malého dobrodruha. 

Titan jsou luxusní zavazadla nejvyšší kvality. Titan Prior je skořepinový kufr, který je díky speciálnímu systému uzavírání naprosto voděodolný. Díky novému materiálu Senolite je kufr nejen robustní, ale také velmi lehký. Vnitřní protizápachová a vodu odpuzující povrchová úprava poskytuje maximální komfort při cestování. Vyroben v Německu je jedním z nejluxusnějších kufrů na evropském trhu a poskytuje ten nejlepší zážitek z cestování. Nyní navíc v novém barevném provedení Velvet Red.

V nabídce našeho b2b online prostředí naleznete také další cestovní zavazadla od prémiových značek BG Berlin, Heys, Stratic, March, Ciak Roncato či Check.In, kvalitní batohy CabinZero, Everki, Ceevee, McNeill, Take it easy či Totto nebo originální doplňky Reisenthel a Built.

Zastavte se na našem stánku Titan & Travelite, přesvědčte se o kvalitě nabízených výrobků a navažte s námi obchodní spolupráci. Těšíme se na vás!

Shopen Group s.r.o.
Václavská 222/4
60300 Brno

http://b2b.shopen.cz/

http://titan-kufry.cz/

http://travelite.cz/

Datum: 18.1.2016 13:35:00