SKOROCHOD - dětská obuv z přírodních usní

 

Ruská výrobně obchodní firma SKOROCHOD vyrábí dětskou obuv výhradně z přírodních materiálů – kůže ve velikostním sortimentu 17 – 37.

Továrna SKOROCHOD byla reorganizována v r. 1998 a začala se specializovat na nejdůležitější segment obuvi – obuv pro děti. Firma SKOROCHOD má bohatý kulturně společenský odkaz, protože je pokračovatelem jedné z nejstarších obuvnických fabrik Ruska. Továrna SKOROCHOD nedávno oslavila 130. výročí svého založení. V současné době patří tento obuvnický závod mezi tři nejvýznamnější výrobce v Ruské federaci s produkcí více než 1 500 000 párů ročně.

SKOROCHOD vyrábí dětskou obuv pouze z přírodních a ekologicky nezávadných materiálů, spolupracuje s významnými evropskými společnostmi, což umožňuje vyrábět na základě nejnovějších technologií. Dětská obuv značky SKOROCHOD je kvalitní, praktická a velmi pohodlná obuv vyrobená ve shodě s mezinárodními certifikáty kvality. Zvláštní pozornost firma věnuje obuvi pro nejmenší – vyrábí kolekci „První kroky“. Své první krůčky musí udělat malý človíček v dokonalé obuvi. Výrobní závod SKOROCHOD nejvíce ze všeho dbá na bezpečnost a komfort dětí.

Od roku 2012 fabrika dětské obuvi SKOROCHOD velmi úspěšně spolupracuje s „ Vědeckovýzkumným dětským ortopedickým institutem G.I.Turněva“ v Petrohradu, který patří mezi nejdůležitější instituty nejen v Ruské federaci ale i v Evropě. Jedním z výsledků spolupráce je nová kolekce „ORTO“, která je vyráběna na základě rad lékařů-ortopedů s cílem předcházet bolestí nožek – chodidel, špatnému držení těla a staticko – dynamických funkcí dolních končetin. Mnohé rodiny s dětmi vybírají dětskou obuv SKOROCHOD pro její kvalitu, lehkost a líbivé modely a také pro její široký sortiment.

Na mezinárodním veletrhu KABO představí firma SKOROCHOD kompletní kolekci i nové modely, které můžete shlédnout na stánku v pavilon „F“ brněnského výstaviště.

Datum: 2.12.2014 13:24:00