ŠOHAJKA představí nové kolekce pro podzim/zimu 2016

 

Společnost ŠOHAJKA STRÁŽNICE – velkoobchod s textilem byla založena v roce 1986 a působí na českém a slovenské trhu jako výhradní dovozce pánské a dámské módy předních německých značek. Na módním veletrhu STYL bude prezentovat nové kolekce níže uvedených značek pro podzim/zimu 2016. Nové kolekce značek Seidensticker, Mode Monte Carlo, ERICH  FEND, MODEE a YOUR CONCEPT mohou návštěvníci veletrhu STYL a KABO shlédnout v expozici společnosti ŠOHAJKA STRÁŽNICE č. 245 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.sohajka.com .

Největší výrobce košil v Evropě, čerpá inspiraci a praxi již po tři generace a je největší firmou v Evropě. Košile Seidensticker jsou nositeli aktuálních trendů, v absolutní materiálové i střihové kvalitě. Co dělá Seidensticker tak úspěšným, je fakt, že v každém vlákně a produktu se pečlivě věnuje každému detailu: kvalita, spolehlivost, kontinuita, smysl pro inovace a modernost. Jsou to vlastnosti, jejichž hodnoty předáváme svým zákazníkům, aby věděli, že nám na nich záleží..Nabízí několik střihů od klasického – REGULAR FIT, po současný trend střihu – SLIM FIT A SUPER SLIM FIT. Košile jsou členěny do několika témat např. UNO, UNO SUPER SLIM, SPLENDESTO nebo SWARZE ROSE. Každé z témat vyjadřuje určitý směr, který je vždy osobitý a zároveň poskytuje pocit výjimečnosti. Košile Seidensticker perfektně doplňují outfit každého muže, skvěle padnou, příjemně se nosí a vždy splní to, co od nich zákazník očekává – nadčasovost a eleganci.

Mode Monte Carlo je specialista na pánskou pletenou módu a slaví úspěchy v ČR od r. 1998. Značka MONTE CARLO nabízí široký výběr pánského ošacení svetry, mikiny, polokošile, trička, bundy a volnočasové košile. Celá tato nabídka je od velikosti 48 až do velikosti 70. Díky širokému sortimentu od sportovního, volnočasového až po luxusní styl, osloví širokou škálu zákazníků, kteří očekávají nápaditost střihů a barev v kombinaci s vysokou kvalitou použitých materiálu - např. mercerovaná bavlna nebo nejnovější trendy v úpravách hotových výrobků. Značka MMC dbá na preciznost vypracování, pohodlí při nošení a dlouhodobou užitnou hodnotu v kombinaci s příznivou cenou.

Firma ERICH  FEND nabízí kolekci luxusních dámských plášťů a bund v nápaditých střizích z kvalitních materiálů, v mnoha barvách, prosazující eleganci a módní aktuálnost pro náročné zákaznice.

Německá značka MODEE se vyznačuje moderním designem pro ženy, materiálovým luxusem, nápaditým propracováním detailů, efekty řasení, záhybů, perfektně sladěnou barevností a rozsáhlou možností kombinovatelnosti. Celkový dojem je vždy jedinečný: harmonicky a ženský. Mimořádná kolekce je tvořena ucelenou dámskou konfekcí v perfektním barevném ladění.

V kolekci dámského pleteného ošacení německé značky GOLLEHAUG se představuje nová mladistvá řada značky YOUR CONCEPT. Tato značka Vás okamžitě osloví svojí jedinečností, hravostí barev, mladistvým nábojem a kvalitou, která je vlastní obou značkám.