s.Oliver – Nová kolekce JARO / LÉTO 2021


Značka s.Oliver představí na obchodních dnech KABO nové kolekce obuvi na sezónu jaro/léto 2021.

Dámská kolekce s.Oliver

Sportovní vzhled a komfort – tyto dvě vlastnosti již dlouho určují trendy v obuvi a definovat budou i dámskou kolekci jaro/léto 2021. Vzhledem k rostoucí poptávce po autentickém vzhledu se modely vyznačují aplikováním řadou retro prvků. Důraz je kladen také na spojení přirozeného a elegantního vzhledu. Novinkou této kolekce je technologie OrthoLite, která zajišťuje maximální pohodlí při nošení. Kolekce vsadí na přirozené a zemité barvy.

Pánská kolekce s.Oliver

Lehkost, flexibilita a pohodlí v kombinaci s vysokými módními standardy – to je hlavní myšlenka pánské kolekce jaro/léto 2021. Modely jsou vhodné do každé situace – do kanceláře, na pláž a trávení volného času. Ve vybraných teniskách najdete i novou stélku OrthoLite zajišťující pohodlné nošení. Trendovou barvou sezóny bude zelená v různých odstínech.

Kolekce s.Oliver Junior

Nová kolekce obuvi je ideální pro děti, které mají rády dobrodružství. Je vhodná pro čas strávený ve volné přírodě i na školním hřišti. V kolekci najdete tenisky všeho druhu. Společným znakem je čistý vzhled doplněný o praktické detaily. Snadné obouvání zajišťují suché zipy a elastické tkaničky. Novinkou pro sezónu jaro/léto 2021 jsou modely v retro stylu ze začátku 80. let. V nabídce najdete sandály vhodné do horkých letních dnů, ale i trekkingové sandály ideální na letní dobrodružné výlety. Nechybí však ani modely inspirované kolekcemi pro dospělé.