SPARITUAL

 

I letos mohou návštěvníci veletrhu STYL využít bezplatný servis líčení a manikúry Beauty Forum, který je zároveň seznámí s posledními trendy v dekorativní kosmetice (RED X) a péči o nehty (SPARITUAL).

Značka SpaRitual nabízí progresivní koncepty určené k péči o ruce, nohy a nehty. SpaRitual výrobky byly získávány šetrně a jsou perfektně zpracované pro zlepšení každodenního života.

SpaRitual je osvícenou volbou pro profesionály a je prodáván v nejlepších lázních a salonech na celém světě. Věnuje se životnímu prostředí, SpaRitual nabízí pouze vegan, paraben-free systém péče o ruce a nohy. Navíc všechny výrobky pro péči o nehty jsou vegan a bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice. Přesvědčte se sami…

Podzimní kolekce PAUSE od SpaRitual
Tak jak se mění roční období, mění se v celé přírodě škála barev a celá atmosféra. U podzimní kolekce barevných laků od SpaRitual se zrcadlí nejen barevná škála, ale i hlubší význam všech komponentů.  Ty nepochybně působí na naše smysly. Letošní kolekce pohlíží na celou kolekci s větší pozorností na detail. Pohled z makro nebo mikro světa nás učí vnímat všechny souvislosti. Delikátní dílo mistra tesaře, křídla ptáků, jednotlivá vlákna ručně pleteného svetru. Pohledy, které často vnímáme, jako samozřejmé, odhalují při podrobném zkoumání delikátní vzory.  Velkolepost barevných a strukturálních změn v přírodě je zachycena v podzimní kolekci PAUSE.

Šest mimořádných barev laků kolekce PAUSE 2015 od  SpaRitual vyžaduje bližší pohled.


Nová technologie Flexi laků kolekce GOLD  2015
2 fázový flexibilní barevný™ systém zdvojnásobí výdrž Vaší manikúry!

SpaRitual se zavazuje k vytváření lázeňských produktů, které ctí lázeňskou tradici a pomáhá udržet postupy pomalé krásy, a to vždy s lázeňským technikem na mysli. Abychom udrželi tyto hlavní aspekty v úvahu, jsme vytvořili SpaRitual GOLD pro prodloužení pomalých zážitků pouze s procesem aplikace laku ve dvou krocích.

  1. Dlouhodobá výdrž laku
  2. Snadná aplikace a odlakování
  3. Samo-opravný povrch laku
  4. Rychlé schnutí
  5. Vysoký lesk

SpaRitual GOLD přináší technologii, která jistí flexibilní barvy naším flexibilní nadlakem vytvořením trvalé, odolné proti poškrábání, vysoký lesk povrchu, který zdvojnásobuje opotřebení vaší manikúry. Žádné vytvrzení v lampě. Bez drastického rozpouštění -  jen relaxace při spa manikúře. Aplikace a odstranění nemůže být jednodušší. 

  • SpaRitual GOLD se aplikuje 75% rychleji a odlakovává 85% rychleji než gely
  • SpaRitual GOLD chytrý štěteček má 600 vláken, budete ho při lakování milovat, protože poskytuje maximální kontrolu pro přesnou aplikaci

SpaRitual GOLD používá patentovaný vršek GOLD Cap™ pro snadné otvírání a přesnou aplikaci. Štěteček jsme navrhli ve spolupráci se spa technikem pro snadné lakování 1 tahem a snadné rozlití laku. SpaRitual GOLD je snadnější a rychlejší systém než laky nebo gely a schne do vysokého lesku.

Jak na to:
Krok 1. Očistěte nehty odlakovačem nebo Visionary cleanserem (desinfekcí) pro očištění od mastnoty.  Aplikujte 2 vrstvy Flexi laku™.
Krok 2. Aplikujte1 vrstvu of Flexi nadlaku pro dlouhou výdrž, proti šmouhám a vysoký závěrečný lesk.

* Při dlouhodobém nošení, znovu přetřete nadlakem po 3 dnech.

Vyšší počet štětin a nový tvar je speciálně navržen tak, aby odpovídal tvaru kůžičky. Umožňuje aplikaci 1 tahem pro krásně hladký povrch i krytí na nehtu.