Společnost PM-styl se bude prezentovat na veletrhu STYL

 

Na Stylu představí sedm značek. V těchto kolekcích zákazník najde vše, co by mohl potřebovat: jak konfekci, která obsahuje stylové kousky kombinovatelné mezi sebou - sáčka, kalhoty, blůzky i šaty, tak i značky zaměřené na zimní bundy a kabáty. 

Paul Brial a Eva Kayan - tyto dvě značky jsou francouzské a jedná se o dámskou konfekci do velikosti 46. Obě kolekce se dělí na několik programů, které jsou rozděleny hlavně podle vzorů a barev. Všechny kousky z daných programů, lze mezi sebou perfektně kombinovat. Důležité je, že u těchto obou značek si zákazník vybere vše, co jeho zákazník poptává - oblečení na den i večer, malou společenskou i oblečení pro volná čas nebo do práce.

Passioni - tato německá značka se specializuje na vrchní části oděvů, jako jsou blůzky a svetříky. Zakládá si na té nejlepší kvalitě a materiálech. Kolekce jsou barevné, zajímavé a perfektně sedí. Svetříky občas bývají kombinované s kožešinou jako doplňkem tón v tónu. Této luxusní kolekci odpovídá i její cena. 

Kalisson a Bagoraz - tyto dvě portugalské značky patří jedné společnosti a liší se střihy a velikostmi. Kalisson odpovídá menším velikostem a Bagoraz těm větším. Tato značka je v Čechách a na Slovensku velice oblíbená a skvělé prodejná. Vyrábí trička a halenky - především z přírodních a kvalitních materiálů. Kolekce jsou zajímavé, barevné a poměrně dobře cenově dostupné. Na Stylu v únoru '17 budeme prezentovat kolekci pro aktuální jaro a léto - zde kontrakty fungují (na rozdíl od všech našich ostatních značek), jako pronto program (teď objednáte, teď dostanete).

Loft - kvalitní dánské bundy a kabáty pro příští podzim a zimu. Cílovou skupinou této značky jsou dámy střední a vyšší věkové kategorie. 

House of Saki a Rock'n Blue - tyto dvě značky pochází ze Švédska a patří jedné společnosti. Specializují se na výrobu péřových kabátů a bund, vždy zkombinovaných s bohatou a krásnou kožešinou. Vyrábí jak krátké módní bundičky tak teplé dlouhé kabáty. Tato značka se u nás velice dobře prodává a zakládá si na nadčasovost svých produktů. 

Carla Ponti - rodinná, italská značka luxusních vlněných kabátů. Nejkvalitnější materiály - jako panenská vlna, kašmír, merino, alpaca a mohér - zaručují, že tato značka je velmi exkluzivní. Všechny střihy jsou dokonalé propracované a každý kus je vyroben přímo v Itálii. V kolekci pro příští podzim a zimu najdeme všechny druhy střihů a délek, spoustu střídmých i divokých barviček, vesty, oversized i klasické kabátky . U některých modelů se i jako doplně objevují přírodní kožešiny - norek a liška. 

www.pm-styl.cz