S.T.A.M.P.S. – originální a unikátní hodinky!

 

Na únorovém veletrhu STYL se v sekci bižuterie a doplňky představí společnost TIMEHOUSE Czech s.r.o., vyrábějící a na celosvětový trh dodávající originální a unikátní hodinky značky S.T.A.M.P.S.

Hodinky značky S.T.A.M.P.S. jsou unikátním hodinářským výrobkem, který je jedinečný v mnoha směrech. Jsou vyráběné v České republice a do hodinek této značky jsou dodávány výhradně japonské strojky značky SEIKO. Tyto hodinky se vyváží do více jak do 40 zemí světa a sklízí u svých uživatelů velký úspěch a nadšení díky své originalitě.

Každý uživatel si může sestavit libovolný vlastní model značky S.T.A.M.P.S a vytvořit si tak hodinky dle vlastního vkusu. Tento model pak může zase kdykoliv změnit (na základě oblečení, nálady, příležitosti), protože hodinky jsou na řemínku zacvaknuté ve speciálním držáku (případně zasunuté do okrasného rámečku Full Metal Jack), ze kterého se dají vyndat a změnit číselník nebo řemínek. Stejně jako číselníky, jsou i řemínky unikátní a originální.

Unikátní a originální hodinky značky S.T.A.M.P.S. mohou návštěvníci shlédnout na stánku společnosti TIMEHOUSE Czech na stánku č. 406 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.timehouse.cz .