Start veletržních přehlídek: STYL SHOW 2015

 

Módní přehlídkou kolekcí dámské a pánské módy STYL SHOW odstartovala série přehlídek na letošních veletrzích módy v Brně. STYL SHOW nabídla prezentaci firem a značek CAMP DAVID, SOCCX, GEISHA, MODĚVA, TRAMONTANA, ELEGA a ELEGA by Dana M, BOJA a MERCI MADAME.

 Úvod patřil mužům a značce CAMP DAVID, která se na veletržním mole objevila hned dvakrát, nejdříve ve své „Casual“ a poté formálnější podobě. První část prezentace, kombinující džíny, trička, košile, svetry, vesty a bundy, představovala pánskou módu pro volný čas a sport, dbající na mladistvý styl, kvalitu a detail. Druhá část „Formal“ zacílila na společenskou módu pro muže, kdy nabídla bundy, vesty a saka klasičtějších střihů a především kolekci obleků a kabátů. Dvakrát se představila také značka COCCX, která cílí na moderní mladé ženy, které raději udávají trendy než je následují a mají rády pohodlné oblečení. V Brně byla k vidění barevně střízlivá kolekce dámské vycházkové módy s nepřehlédnutelnými doplňky, jako jsou šály nebo čepice.

Poté se veletržnímu publiku přestavila značka GEISHA, která zacílila také na ženy a jejich moderní, osobitý vzhled. O to se koneckonců snaží od roku 2001, kdy vznikla v Nizozemí původně jako značka jeansů. Dnes nabízí pohodlnou vycházkovou módu, podtrhující padnoucími střihy ženskost a přirozenost. Černobílé kombinaci zůstala věrná MODĚVA, oděvní družstvo Konice, která představila elegantní dámské i pánské zimní kabáty, paleta a bundy. V nové kolekci potvrdila, že v jednoduchosti je krása. Pro své výrobky MODĚVA tradičně používá kvalitní italské materiály ve složení vlna, polyamid a kašmír a některé modely i letos doplnila přírodní kožešinou. Dámská vycházková móda byla zastoupena také nizozemskou značkou TRAMONTANA, která obohatila přehlídku oblečení pro volný čas zajímavými kombinacemi i dámskými šaty.

Poprvé se na brněnském veletržním mole představila nová značka ELEGA by Dana M, která vzešla ze spolupráce renomované české firmy ELEGA s Danou Morávkovou. K vidění byly luxusní kožené kabelky, které herečka nejen ráda nosí, ale jejichž vznik svými nápady také podpořila. O nejbarevnější módní kolekci se postarala BOJA, značka luxusní dámské módy z Francie, která vsadila na odlehčenou eleganci, kombinující především sukně pestrých vzorů, jednobarevné topy i bundy.  Závěr módní přehlídky patřil značce MERCI MADAME, která do Brna přinesla svěží vzduch s atmosférou letního francouzského pobřeží. Oblečení na pláž, kterému nechyběly proužky nebo námořnické motivy, či letní šaty s pestrobarevnými květinovými vzory, doplnily plážové tašky a klobouky.  

Datum: 21.2.2015 10:22:00