Tamaris - kolekce obuvi pro každou příležitost


Každou sezónu vytváří Tamaris rozmanité kolekce ze světa obuvi. Najdete zde mimořádně širokou škálu modelů, které jsou vhodné pro každou příležitost. Ať už se jedná o extravagantní modely přímo z přehlídkových mol, tenisky pro každodenní nošení nebo další trendovou obuv. V kolekcích Tamaris a jeho třech řadách Tamaris Fashletics, Tamaris Heart & Sole a Tamaris PureRelax najdou ženy spojení kvality, designu i emocí.

Kolekce Tamaris Fashletics následuje sportovně volnočasové trendy, které se odrážejí v dámských modelech tenisek. Tato nová řada se vyznačuje kreativní kombinací materiálů a ultralehkých podešví.

Kolekce Tamaris Heart & Sole představuje nekompromisní lásku k podpatkům. Jádrem inovativní technologie je stélka, vyvinutá ve spolupráci s ortopedy, která uvolňuje chodidlo v klíčových tlakových bodech.

Kolekce Tamaris PureRelax také nabízí optimální komfort při nošení. Koelkce kombinuje moderní design s vysokým standardem kvality. Přidanou hodnotou je jedinečný výběr materiálů a RELAX FIT, který se přizpůsobí každému tvaru nohy – dokonce i širším chodidlům.

Populární značka Tamaris se však nevyznačuje jen vášní pro módu a trendy. Je vždy o krok napřed také v oblasti optimalizačních a inovačních procesů, které umožňují splnit všechny požadavky zákazníků. Dokonalé přizpůsobení, optimální pohodlí při nošení a spolehlivá kvalita jsou hlavními prioritami Tamaris.