Tantrend: úspěšná premiéra ve španělském rytmu

 

Španělská značka Tantrend obléká ženu od šatů až po bižuterii. Při premiéře na veletrhu STYL zaujala obchodníky originálními potisky a dokonalým sladěním boho stylu a barev.

Tantrend už skoro 20 let nabízí ucelený sortiment dámské módy se zvláštním důrazem na detail. „Obléká ženu od hlavy až k patě, vedle šatů má také nádhernou bižuterii, oděvní doplňky a kabelky, které jsou naše srdcová záležitost. Když nás oslovili jako distributory pro český a slovenský trh, měli jsme velkou radost, protože jejich móda krásně zapadá do toho, co už nabízíme,“ říká Elena Macková, manažerka společnosti Con Brio, která na brněnských veletrzích vystavuje dvakrát ročně a prezentuje hlavně kolekce kožené galanterie značek Laskara a Verde.

„Na značce Tantrend se nám líbí, že to je móda nejen pro mladé, ale pro všechny generace. Celý koncept je velmi promyšlený, sledují trendovou barevnost a novinky, třeba v nové kolekci pro jsou hodně vidět kostkované materiály a geometrické vzory. A u našich klientů, kteří přijeli na veletrh, má Tantrend velmi dobrou odezvu. Z kolekce pro podzim a zimu jsou nadšení. Říkají nám, že je to inspirace pro jejich obchody a přesně to, co potřebovali,“ je s premiérou nové značky spokojená Elena Macková. Nabízená kolekce zahrnuje přes 1600 kusů a expedována může být během září a začátku října, tedy právě včas, aby se dostala na prodejní pulty.

Expozice v pavilonu P zaujala na první pohled pestrými barvami, které k boho stylu patří. Převládají zemité, přírodní tóny, kterým vévodí teplá žlutá, spálená oranžová, cihlově červená a rezavě hnědá. Objevují se zvířecí vzory i kostky, umělé kožešiny a plyše, brokáty, k tomu bohaté zdobení třásněmi, výšivkami, korálky a řetízky. Všechno je barevně sladěné, od šatů přes kabelky, šály, čepice a rukavice až po nápadnou bižuterii. V nabídce nechybí ani business a školní tašky nebo společenské kabelky. „Šaty Tantrend krásně odrážejí ducha značky, je tam hodně potisků, které si sami navrhují. A hlavně každý kousek navazuje na další, takže kolekce je ucelená a zákaznice se může obléci kompletně v tomto stylu,“ oceňuje Elena Macková. Velký úspěch podle ní měly kostkované vzory na šálách a kabelkách, dále kožíškové vesty nebo variabilní kabelky/baťůžky. Novinkou je kontrastní lemování kabelek, třeba bordó taška se zářivě modrými lemy. „Hodně zaujala i barevnost. Třeba terakotová – teplá oranžová barva, která sluší různým typům žen a už dlouho nebyla vidět,“ dodala distributorka.