Titan – luxusní německé kufry

 

Značka Titan byla založena roku 1983 v Německu. Díky vysoké funkčnosti, kvalitě i špičkovému designu se Titan brzy dostal na celosvětový trh a stal se jedním z jeho vedoucích představitelů. Firma dnes sídlí v Hamburku, odkud jejich cestovní kufry putují, kromě Evropy, také do Ameriky, Asie či Austrálie.

Zavazadla Titan jsou podrobena náročnému testování kvality, díky němu jsou odolná a vydrží i ty nejnáročnější podmínky, jimž jsou během cestování vystavena. Další předností zavazadel je jejich opravdu nízká hmotnost, díky ní můžete mít při sobě vždy bez výčitek dostatek potřebných věcí. Odolná kolečka zajišťují velmi tichý pojezd.

Model Titan X2 se stal vlajkovou lodí značky. Objevil se dokonce i v amerických seriálech Teorie velkého třesku a Zoufalé manželky. Celosvětově proslulý moderní design této řady určuje nový směr designu světových cestovních zavazadel.

Velmi oblíbený je na českém trhu také model Titan Xenon, který díky svému luxusnímu vybavení a odolnému polykarbonátu potěší i ty nejnáročnější zákazníky.

Na veletrhu představíme i absolutní novinku značky Titan Prior, který je vyráběn přímo v Německu. Díky speciálnímu materiálu i provedení je jedním z nejluxusnějších kufrů na evropském trhu vůbec.

Oficiální stránky výrobce: www.titan-bags.com, http://www.titan-prior.com/

Distributor pro ČR a SR:

Shopen Group s.r.o.
Václavská 222/4
60300 Brno

http://batohybrasny.cz/

 

Datum: 2.7.2015 8:52:00