TORUMIA: Vsaďte na komfort a kvalitu!

 

Zdravotní dětskou obuv superfit® a dámskou obuv Legero® pro sezonu jaro - léto 2019 představí nové obchodní zastoupení společnost TORUMIA s.r.o. A je opravdu na co se těšit!

Dětská obuv superfit® nabízí zdravotní botičky s WMS systémem od prvních krůčků až po modely pro teenagery. Používají se jen vysoce kvalitní materiály. Kritéria technologie superfit® je vyvíjena ve spolupráci s lékaři a ortopedy. Spolu s těmito vlastnostmi jako je snadné obouvání, prodyšnost, ochrana a opora, pružnost, patří mezi přední značky dětské obuvi.

Sportovní modely se prolínají napříč celou sezonou jaro – léto 2019 a novinky jako je například dětský model THUNDER s unikátním systémem šněrování BOA, nebo produktová řada STORM, RAINBOW a TORNADO nesmí chybět v žádném botníku vašich dětí. To je SUPERFIT – Velká zodpovědnost za tvé nohy.
Ale také dámy si přijdou na své. Dámská obuv Legero® nabízí ultralehké podešve, dokonalé tlumení, šířku G a H a samozřejmostí je použití kvalitních materiálů jako u dětské obuvi.

Letní kolekce Legero® hýří všemi barvami. Nová produktová řada ESSENCE Vás mile překvapí svým moderním a nadčasovým dizajnem, komfortem a propracovanými detaily. Modely ESSENCE můžete mít do práce, na párty, sport i do přírody a vždy budete mít obdiv okolí. To je LEGERO – oblíbená obuv mých nohou. Značky naleznete v pavilonu F, stánek č. 10.

Datum: 6.8.2018 20:15:00