Travelite – kvalitní německé kufry pro každého

 

Německá značka Travelite byla založena roku 1949 v Hamburku jako rodinná firma Gerhard Winkler + Co. Díky častým inovacím se brzy vynořila značka Travelite jako skutečný expert na poli odlehčených, odolných a funkčních zavazadel. Nyní je v čele firmy již třetí generace rodiny zakladatelů. Neustálé sledování trendů a technologického vývoje stojí za snahou vyvíjet stále takové produkty, které budou bez problémů sloužit svým majitelům. Orientace na zákazníka je jedním z hlavních cílů značky, a snad i proto jsou cestovní zavazadla Travelite jedny z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších na evropském trhu. Značka nabízí cestovní zavazadla od velmi levných, ale přesto bytelných, až po luxusní cestovní kufry.

Travelite Kick-OffHitem této značky je na českém trhu textilní kufr Travelite Madeira, který u zákazníků boduje poměrem cena-výkon. Na výběr je dvoukolečková i čtyřkolečková varianta kufru a díky expandéru se do něj vejde více osobních věcí.

Starší zákazníci jistě rádi využijí Travelite Stripes, skořepinový kufr, který má TSA kombinační zámek umístěný zvrchu, není tak třeba se ke kufru příliš sklánět. Díky polykarbonátu je tento kufr odolný proti prasknutí.

Velmi oblíbené jsou mezi zákazníky i cenově dostupné cestovní tašky různých velikostí. Skutečně kvalitní materiály zaručují dlouhodobé využití při cestování. Mezi cestovními taškami vévodí řada Travelite Kick-Off, v níž najdete tašky různých velikostí, s kolečky i bez nich.

Oficiální stránky výrobce: www.travelite.de

Distributor pro ČR a SR:

Shopen Group s.r.o.
Václavská 222/4
60300 Brno

http://batohybrasny.cz/

Travelite Madeira Travelite Madeira
Travelite Stripes Travelite Stripes