TRIPOL SHOP


Od roku 2009 provozujeme velkoobchod s oděvy polských výrobců pánské i dámské módy. Na 50. mezinárodní veletrh STYL Vám dovezeme novou kolekci pro nadcházející podzim a zimu:

Především firmu PAKO JEANS založenou v roce 1980, která nabízí vše pro chlapy, od spodků, triček, svetrů atd. až po čepice, včetně doplňků elegantních i volnočasových. Každý muž si zde najde svůj styl a oblékne se od hlavy až po paty!

Dále firmy:
M. Lasota – to jsou kvalitní pánské svetry, navrhovány a vyráběny pečlivě a s láskou od roku 1989. Kolekce je každoročně obohacená o další vzory a nové barvy. 

JUKON –  Rifle a sukně, šaty, košile a  džísky. Výrobce míří především na ženy, které chtějí stále něco nového a trendy.

VANKEL – firma založena roku 1994. Ideální pro muže hledající styl, pohodlí a kvalitu. Nabídka je široká, od riflí, manšestráků po lehce společenské kalhoty, vhodné do kanceláře, měst, i např. do divadla.

VIKING Jeans– zaměřeno na pánské kalhoty, košile, mikiny atd. ve větších velikostech. Více informací na http://www.viking-jeans.com.pl/

RENNOX – zakladateli této polské oděvní značky byli aktivní sportovci, pro které je sport i nadále významnou součástí života. Díky tomu dobře rozumí Vám – sportovcům. Na trh přivedli svou sérií oblečení Clima-Slim. Spojení Clima-Slim s ionty stříbra = ideální pro odvádění potu, zabraňuje vzniku bakterii a díky Slimu dobře sedí a tvaruje postavu. Hlavním mottem je vysoká kvalita za rozumnou cenu.

Těšíme se na Vaši návštěvu ve stánku 222 v pavilonu P na srpnovém veletrhu STYL 2017.

Za TRIPOLSHOP a Pako Jeans
Martina Honzková