UNIDAX: nové kůže a variabilní kabelky „dvě v jedné“

 

Pro firmy, které pravidelně vystavují v Brně dvakrát do roka, je veletrh ideální příležitostí k představování novinek a důležitým testem, jak na ně obchodníci a potažmo spotřebitelé budou reagovat. V případě české společnosti UNIDAX se to týká nejen kabelek, které firma navrhuje a šije ve vlastní výrobě, ale i značek, jež dováží z Itálie.


„Víme, že veletržní zákazník očekává inovace a variabilitu, proto jsme letos přišli s dvanácti zcela novými vzory. Přivezli jsme také nové typy kůží, které se trochu podobají loňským oblíbeným metalickým řadám, a také si hodně slibujeme od nových modelů dámských kabelek, řešených v duchu „dvě v jedné“, ukazuje na stánku manažer Jakub Závorka. „Tato větší dámská kabelka má uspořádání bez podšívky, vevnitř je látkový pořadač a vtip je hlavně v tom, že k ní patří i tato odepínací etue, která se dá nosit zvlášť jako kabelka.“

V nové kolekci nechybí ani kombinace kůží se zvířecí srstí, anebo nový model elegantního baťohu Facebag z měkké kůže, do kterého se bez problému vejde notebook. Rozrostla se i nabídka italské značky RIPANI a také JU´STO, italská značka modulárních kabelek ze syntetického materiálu, přišla s novými variacemi, často i v kombinacích s umělou kožešinou. Tvůrčí fantazii se tedy meze nekladou!