Únorové veletrhy módy STYL a KABO 2016

 

Od soboty 20. února do pondělí 22. února 2016 se Brno stane křižovatkou středoevropského obchodu s módou. Návštěvníci se na jednom místě seznámí s aktuálními trendy v oděvech, textilu, obuvi i doplňcích pro podzim a zimu 2016/2017. Nové kolekce bude prezentovat přibližně tři sta vystavovatelů. Součástí veletrhů budou také atraktivní módní přehlídky a nově koncipované trendové semináře.


Nabídka obou veletrhů bude stejně jako na minulých ročnících velmi pestrá. Tentokrát ji obohatí například prezentace kvalitních a velmi módních kolekcí obuvi i oděvů výrobců z Turecka, a to nejen dámské a pánské, ale i dětské konfekce. Zajímavým nováčkem bude také německá rodinná firma ERFO, která se již od roku 1937 zaměřuje na kvalitní dámskou módu s atraktivním designem. Do Brna se vrací i další vystavovatelé, například velkoobchod s dámskou konfekcí EWACO.

Páteří veletrhu STYL nadále zůstávají tradiční vystavovatelé, kteří se účastní pravidelně a vždy dvakrát do roka se v pavilonu P setkávají se svými odběrateli. Také v únoru 2016 zde budou vystavovat firmy jako Donet, Doppler CZ, Felina ČR, H&D, Jopess fashion, Hegler Fashion, Jitex Comfort, Pleas, Tonak a další. K účasti na veletrhu KABO jsou přihlášeny tradičně vystavující společnosti a značky jako Ara Shoes, Caprice, Gabor, Geneze, Högl, Lanson, JG Shoes, Legero, Marco Tozzi, Protetika, Rieker, V + J obuv či Wortmann. Kabelky budou v pavilonu F vystavovat mj. firmy Arteddy, Axel Accessories, DOCA, Elega nebo Unidax. Premiéra ročníku patří známé české společnosti Snaha a také Salamander se značkou dětské obuvi Lurchi a dámskou a pánskou obuví Salamander.

Zatraktivnění se dočkají oblíbené veletržní semináře, které seznamují s aktuálními módními trendy. O módě pro příští podzim a zimu přijede přednášet paní Ellen Haeser, nizozemská specialistka s více než třicetiletou zkušeností jak s tvorbou trendů, tak s vývojem textilních materiálů. A protože je o tuto přednášku zvýšený zájem, bude zařazena do programu veletrhu dvakrát – v sobotu i neděli, a to přímo v pavilonu P na přehlídkovém mole. Samozřejmě nebudou chybět ani oblíbené přehlídky nových kolekcí vystavovatelů. Vždy dvakrát denně na mole proběhne STYL Show věnovaná dámské a pánské módě, jednou denně pak Lingerie Show představující kolekce spodního a nočního prádla včetně punčochového zboží.