URBAN GROUP představí značky ART POINT VIENNA, Bugatti, ESPRIT, Jockey, MAXIN FASHION, PAZ TORRAS i Rich & Royal


URBAN GROUP má výhradní zastoupení pro ČR a SR světových značek trendového oblečení, spodního a nočního prádla, plavek i oblečení pro volný čas. Podívejte se, co představí na letošním srpnovém STYLu.

ART POINT VIENNA

Jedná se o sofistikovanou módu vídeňské návrhářky Leny Kvadrat. Založena byla v roce 1999. Kolekce jsou prodávány ve vídeňských buticích a distribuovány po celém světě. Art point vytváří dvě kolekce ročně pod jedním motivem, aby se vzájemně reflektovali. Značce ART POINT se velmi úspěšně daří oddělit od běžných módních trendů, používá explicitní, kódované signály, které odhalují originální osobnost každé nositelky této značky.

Bugatti

Tato významná německá značka s dlouholetou tradicí nabízí prostřednictvím URBAN GROUP pánské a dámské ponožky a plavky.

ESPRIT – SPODNÍ A NOČNÍ PRÁDLO, PLAVKY

Značka ESPRIT byla založena v roce 1968 v USA. Působí na pěti kontinentech ve více než 40 zemích, ve kterých prodává své zboží v cca 800 přímých značkových obchodech a v dalších více než 14 000 partnerských prodejních místech. Společnost ESPRIT je zapsaná na burze cenných papírů v Hongkongu. Firma Urban Group, s.r.o. zastupuje na našem trhu ze širokého portfolia této značky dámské spodní i noční prádlo a plavky. Kolekce se nabízejí čtyřikrát ročně.


Jockey

Celosvětově známá značka pánského i dámského spodního prádla, plavek, pyžam a volnočasového oblečení vznikla v roce 1876 v USA a v současné době se prodává ve více než 120 zemích světa. Každá kolekce je tematicky zaměřená, čemuž odpovídá i rozmanitost a vzájemná barevná propojenost jednotlivých produktů do elegantního celku. Značka Jockey má i speciální program věnovaný nadměrným velikostem, které jsou stejně elegantní a barevně nápadité jako běžná velikostní řada. Produkty firmy Jockey slouží nejenom běžnému nošení, ale vzhledem k inovačním materiálům ho používají i mnohé fotbalové a ragbyové hvězdy. Úspěch této značky stojí na třech hlavních pilířích: dokonalém nadčasovém designu, bezvadném střihu a maximální svobodě pohybu.

www.jockeyinternational.com

Lolitas&L

Tato španělská módní značka patří k předním textilním firmám na španělském trhu a prodává se ve více než patnácti zemích, kromě jiného v Itálii, Francii, Belgii, Portugalsku a Japonsku. Značka Lolita je zaměřena na širokou cílovou skupinu, která není definovaná věkem, ale životním postojem. Každá žena má v sobě kousek „Lolity“, mladého ducha, který se nikdy neztrácí, ať preferuje klasickou či sportovní eleganci nebo romantické prvky.

www.lolitasyL.com

Facebook.com/LolitasyL

MAXIN FASHION

MAXIN FASHION je řeckou dámskou módní značkou založenou v roce 1993. Aby bylo možné co nejlépe řídit jakostní vlastnosti, je téměř 99 % výrobků vyráběno přímo na ústředí MAXIN FASHION v Aténách. Značka se prodává na Kypru, v Austrálii, Jižní Africe, Rusku, Německu, Polsku, Rakousku, Belgii, Irsku, Nizozemsku a Itálii. Na řeckém trhu má prodejní síť MAXIN pět maloobchodních prodejen a více než 250 velkých klientů. MAXIN FASHION vytváří oblečení vysoké kvality jedinečného stylu. Zaměřuje se na moderní sebevědomé ženy, které se chtějí cítit pohodlně a být oslňující po celý den.

PAZ TORRAS

Španělská módní značka PAZ TORRAS vznikla v roce 1969 v Sabadellu u Barcelony. Kolekce obsahuje kompletní nabídku dvakrát ročně ve velikostních řadách 38–48, vyznačuje se kvalitními materiály a vyváženou kolekcí, kde samozřejmě nechybí nabídka oblíbených šatů a v zimní kolekci kromě jiného i stylových bund a kabátů.

Rich & Royal

Jedná se o jednu z nejrychleji se rozvíjejících značek v Německu. V současnosti se prodává ve více než 22 zemích světa. Rukopis Rich & Royal je velmi sofistikovaný a neopakovatelný. S příslovečnou německou přesností a smyslem pro detail jsou do nejmenších podrobností dotaženy výborně padnoucí střihy, příjemné materiály i výběr široké škály dobře kombinovatelných barev. Perfektní střihy, jednou klasické a elegantní, jindy odvážné a provokující, jsou charakteristickým rysem této značky. Vysoce kvalitní kolekce se obchodníkům nabízí čtyřikrát ročně.