US Polo Assn. navrhuje novou moderní kolekci obuvi

 

US Polo Assn. vždy čerpala inspiraci ze světa a hodnot póla, autentických kolekcí se stylem nadčasové elegance. Pečlivý výzkum materiálů a pozornost k detailům jsou přímo v DNA firmy US Polo Assn. Tyto aspekty se odrážejí v inovativní kolekci charakteristické obuvi FW.

U.S. Polo Assn. Man

Pánská kolekce FW 20, vždy spojená s nejnovějšími trendy v módě a životním stylu, je složena z modelů s nezaměnitelným stylem, jako je Chelsea Boot, který ve své casual řadě vidí prémiovou verzi, charakterizovanou extrémně jemnou kůží a zaručeným pohodlím. Poutavý balíček Urban od firmy U.S. Polo Assn má mnoho detailů převzatých z okolního světa, obohacených kombinací různých materiálů, které posilují identitu kolekce Outdoor Urban Boot.

Nové retro tenisky „Blow“ s vintage a dynamickým stylem, charakteristické dokonalou kombinací barev, které obuvi dodávají sportovní a tvarový půvab, jsou ideální pro každodenní nošení.

Díky minimalistickému vzhledu, mladistvému a elegantnímu stylu a modernímu designu se vulkanizované boty Bennet & Barney Marcs prosazují ještě silněji než v předchozí úžasné sezóně. S ekologickou kůží a semišovými prvky v klasické barevné paletě podzim-zima by tyto boty nikdy neměly uniknout nikomu, kdo si vybírá obuv na zimu.

U.S. Polo Assn. Woman

Dámská kolekce od firmy U.S. Polo Assn. má inovativní a módní design městské vycházkové obuvi pro ženy, které chtějí být vždy trendy; podrážka je z gumového vodotěsného materiálu, který je módní i v deštivých dnech, a kotníčkové boty jsou z eko kůže plné malých detailů inspirovaných světem trekkingu, které činí tento artikl unikátním a undergroundovým.

Nejnovější kotníčkové boty jsou chytřejší než kdy předtím, vypadají jako horské kotníkové boty, ale s velmi aktivními barvami, které kombinují horský nádech s městským přístupem. Dámská kolekce FW20 of firmy U.S. Polo Assn. nabízí balíček Boot se všemi těmito vlastnostmi, obohacený měkkou teplou podšívkou, která udržuje chodidla v teple i při extrémních teplotách.

Nemůžete si nechat ujít inovativní lehkou a velmi dynamickou podrážku pro aktivní tenisovou kolekci, jako je zbrusu nová Sarah and Bonye, budoucnost se stává současností a mísí se s kombinací různých barev a materiálů, aby vždy mohla dát různé módní volby ženám, ktgeré si vybírají z kolekce U.S. Polo Assn woman.

Pro nejchytřejší ženy je posledním přírůstkem do kolekce projekt „Sylvi“, platforma věnovaná ženám, které chtějí být sportovní, aniž by se vzdaly své ženskosti.

U.S. Polo Assn. Kid

Kolekce Kids nabízí modely vhodné pro každou příležitost a styl; od školy po volný čas, navržené v tkaničkové verzi nebo na suchý zip.

Mareb je retro basketbalový model s rychlým nazouváním, který je dán elastickou tkaničkou a uzávěrem v kotníku.


O FIRMĚ BONIS

Firma Bonis, která byla založena v roce 1970 v italském městě Asolo, navrhuje a vyrábí kvalitní obuv pro prestižní mezinárodní značky prostřednictvím svých dvou obchodních útvarů: soukromé značky a licencování. Společnost, jež je držitelem licence U.S. Polo Assn., úspěšně vyvíjí a distribuuje pánskou, dámskou a dětskou obuv po celé Evropě prostřednictvím sítě více než 1 000 vybraných obchodů.

O ZNAČCE U.S. POLO ASSN.

Produkty US Polo Assn. jsou oficiálně schváleny United States Polo Association (USPA), řídícím orgánem pro sportovní pólo v USA od roku 1890. USPA Global Licensing Inc. (USPAGL) řídí licenční program asociace ve více než 135 zemích po celém světě prostřednictvím nezávislého maloobchodu, obchodních domů, elektronického obchodu a značkových obchodů, prodává sportovní oblečení pro muže, ženy a děti, jakož i příslušenství, zavazadla, hodinky, boty a mnoho dalšího. Posláním USPAGL je vytvářet dlouhodobý zdroj příjmů na podporu sportovního póla a informování fanoušků této komunity. Příjem přispívá k podpoře úsilí o členství v asociaci, systému pomoci zdravotně postiženým, klubů, klinik, turnajů, zápasů mezi různými vysokými školami, mentorování týmu USAPA, dobrých životních podmínek pro koně a bezpečnosti hráčů. Další informace naleznete na www.uspolo.org